TD "SAFRA, CO TO JE?", 6.1.2022

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    05.01.2022 19:15

    Už zítra!!!
    Připomínáme pravidla pro "SAFRA, CO TO JE?".
    STRUČNÁ PRAVIDLA:
    1) Vkládání fotografií do soutěže, kde téma dne je "SAFRA, CO TO JE?", je JEN ve čtvrtek 6. 1. 2022. VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky pořízené výhradně pro tuto soutěž.
    2) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš až do pondělí 10. 1. 23:59.
    3) Vložit můžeš MAX. 3 fotky.
    .
    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Ve čtvrtek 6. 1. 2022 od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data vyhlášení aktuálního TD.
    Od začátku soutěže až do pondělí 10. 1. 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku).
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

  • Festa
    Festa
    11.01.2022 18:09

    Vážení účastníci "Safra TéDé".
    Předem Vám děkuji za účast i za to. že jste pro mě měli několik slov chvály. :-)
    Ono vymyslet téma dá kolikrát víc zabrat, než samotné focení.
    Zúčastnilo se 25 autorů s 52 fotkami, které jsme dle počítadla zkoukli 1772x. Pokud jste se k fotkám vraceli jako já, tak pětkrát, tak by to bylo 8860 zhlédnutí.
    Bodováním se nezatížilo 5 autorů. U některých fotek doposud nevím co to je. Autoři nekomunikují. Hlavu jim za to trhat nebudu. Jen bych snad do pravidel dopsal,
    že se nesoutěží o hodnotné ceny. :-))
    Ale už dost vykecávání se!
    Tak jdeme na to. Aby hádankové TéDé bylo dotaženo do konce, zbývá mi ještě ve stylu hry, vyhlásit vítěze- ku.
    Tjamtadadááá-
    1. místo- 20 bodů- a nový vyhlašovatel- ka nového TD, se stává-
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/497706/?page=139e966f581b0ea37604126df583ab8c
    2. místo- 11 bodů obsadili dva autoři, a to-
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/497701/?page=cf1ef19715e8b62da1db67286ce522a8
    a
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/497717/?page=139e966f581b0ea37604126df583ab8c
    3. místo- 10 bodů
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/497729/?page=139e966f581b0ea37604126df583ab8c
    Přeji Vám všem pohodu a také chuť do pořizování Fotografií.
    Vašík
    p.s. Pokud jsem se někde sekl, tak se stejně první místo nezmění. :-)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.01.2022 18:40

    Velká gratulace drapce k vítězné fotografii, gratuluji též Tomavovi i DaHo k dalším místům na bedně. Ještě jednou děkuji Vašíkovi za téma i za rychlé, i když hádací vyhodnocení a samozřejmě všem za báječné fotky a hru. Věřím, že se drapce podaří vyhlásit takové téma, že prima hra bude pokračovat. Tak na to se moc těším. Kája

  • Marie
    Marie
    11.01.2022 21:18

    Přidávám se ke Karle a gratuluji drapce, Tomavovi i DaHo. Též ale Karle za umístění na bedně vítězů. Festovi za opravdu povedené a zajímavé téma. Zájem byl velký, fotek bylo dost. Užili jsme si to myslím zase všichni. Tak se moc těším, co se dál bude dít - na nové únorové TD. Jaké asi bude?

  • Tomava
    Tomava
    11.01.2022 21:51

    Dovolím si též gratulovat drapce, Karličce a DaHo, ale také všem ostatním, kteří se zúčastnili TD Safra, co to je? (z kterého jsem původně měl trochu strach). Téma dopadlo výborně, musím poděkovat Vaškovi - opravdu se mu to povedlo. A při čtení komentářů jsem se srdečně bavil. Pevně věřím, že si příští TD budeme zase užívat. Tomáš

  • Atropina
    Atropina
    11.01.2022 22:15

    Gratulace vítězům a díky za skvělou zábavu všem účastníkům.

  • KáStefi
    KáStefi
    11.01.2022 22:15

    Srdečne gratulujem všetkým na bedni, boli ste super a taká bola aj zábava vďaka Vaškovi:)

  • Paveljan
    Paveljan
    11.01.2022 22:47

    Gratuluji všem na bedně a dík patří i všem ostatním autorům za zajímavé fotky a hádanky. Téma bylo opravdu super, myslím, že jsme se všichni skvěle pobavili. Jen tak dál!

  • drapka
    drapka
    11.01.2022 23:14

    SAFRA .... tak to jsem teda nečekala, všem vám moc moc děkuji a díky také Vaškovi za skvěle vybrané téma, moc mě to bavilo a teď pro mě bude těžké vybrat další téma, ale snad, když se tak pěkně začalo, tak se bude i dál pěkně ve focení TD pokračovat. Budu se snažit, vymyslet téma co nejdříve,...... a ještě jednou všem moc děkuju, mile mě to překvapilo, hezký večer Monika.

  • Z9
    Z9
    11.01.2022 23:29

    Moni gratuluju, a ještě 3x hurá - Tomášovi, Karličce i Daně.
    A Vašíkovi vééééélikou jedničku (s hvězdičkou :-)) Díky, krásná práce!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse