TD "Časopis nebo noviny na zajímavém místě", 2.12.

  • Festa
    Festa
    10.11.2021 13:59

    Noviny a časopisy nějaké mám. Ještě najít zajímavé místo.
    Pěkný téma.
    V

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    24.11.2021 20:21

    Už se to blíží, už příští čtvrtek...poslední TD v tomto roce :)
    Připomínáme pravidla pro "Časopis nebo noviny na zajímavém místě".
    STRUČNÁ PRAVIDLA:
    1) Vkládání fotografií do soutěže, kde téma dne je "Časopis nebo noviny na zajímavém místě", je JEN ve čtvrtek 2. 12. 2021. VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky pořízené výhradně pro tuto soutěž.
    2) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš až do pondělí 6. 12. 23:59.
    3) Vložit můžeš MAX. 3 fotky.
    .
    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Ve čtvrtek 2. 12. 2021 od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data vyhlášení aktuálního TD.
    Od začátku soutěže až do pondělí 6. 12. 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku).
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

  • Marie
    Marie
    03.12.2021 20:53

    Ahoj všichni, TD se účastnilo pouze 8 lidiček - Festa, Drapka, Zpěvák, Tomava, KáStefi, Vildová, Paveljan a já. Moc jim děkuji. Vloženo bylo jen 12 fotek. No téma se asi nelíbilo, nebo neměli ostatní čas, případně náladu, nebo někomu vadí, že nemohou použít fotky z archívu, podle daných pravidel. No budu mít tímto ale jednoduché sčítání bodů- čili vyhodnocení. Doufám, že ho všichni dodáte. Trochu jsme se ale stejně pobavili, no mohlo to být lepší, já vím - tak snad příště.

  • Festa
    Festa
    04.12.2021 00:51
    Reaguje na Marie 03.12.2021 20:53:

    "Ahoj všichni, TD se účastnilo pouze 8 lidiček - Festa, Drapka, Zpěvák,..." - zobrazit celý komentář

    Vidím to tak, že poslední dobou se tu snížil zájem o cokoliv. :-)
    V
    Jedině to udělat jako vláda s očkováním.
    Prostě účast v TD nařídíme, jinak nebudeme moct vkládat Fotky!

  • KIV
    KIV
    04.12.2021 17:44

    Není to jen "tu"... Už aby vymyslel někdo tu pilulku, co po ní ten virus pojde, lidi odloží ty přiblblé roušky, a začnou se zase usmívat, bude co fotit a bude nálada fotit, televizní zprávy přestanou sestávat z kovirové statistiky a ze zpráv kdo zase zemřel. Nálada pod psa, ale FA-čko ani TD s tím nemá nic společného. Vynechala jsem asi TD poprvé, fotku jsem dokonce měla a čerstvou, ale nebyla jsem s ní spokojená, příště se budu víc snažit, omlouvám se.

  • Marie
    Marie
    06.12.2021 20:38

    Vyhodnocení - vyhlášení vítěze - bude zítra. Ještě 3 soutěžící nedodali své hodnocení. Máte na to čas do půlnoci. Myslela jsem, že kdyby už hodnotilo všech 8 účastníků, tak to dám dnes večer. Už se to nějak ale rýsuje. Bude to nejspíš o bodík... No tak si představte, že mám tři soutěžící na 1. místě. Je třeba, aby ještě někdo dodatečně hlasoval. Děkuji za pochopení.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.12.2021 01:18

    Já se moc všem zúčastněným omlouvám, v tom shonu jsem úplně zapomněla hodnotit. Když jsem po půlnoci zapnula počítač a došlo mi to, polilo mne horko, jsem to ale pako. Ještě jednou omluva..

  • Marie
    Marie
    07.12.2021 11:56

    Vyhlášení výsledků:
    1. MÍSTO FESTA - MEZI VLNAMI - 8 bodů.
    1. Místo Tomava - Ještě čerstvý - 8 bodů.
    1. Místo Drapka - Ukryté - 8 bodů.
    2. místo Vildová - Letem světem - 7 bodů.
    3. místo KáStefi - Velké prádlo - 5 bodů.
    4. místo Festa - U kadeřnice - 3 body.
    5. místo Paveljan - Na nádraží - 2 body.
    6. místo Marie - Na kapotě - 1 bod.

    Gratuluji soutěžícím s nejvíce body. Vyhráli tedy 3 uživatelé. Ani Míla ani Zpěvák nedodali své dodatečné hlasování, jak jsem je ve zprávě upozorňovala. Rozhodla jsem se pro vítěze Festu s fotkou Mezi vlnami, jelikož splnil přesně mou představu - na zajímavém místě. V pravidlech TD není, jak řešit, pokud je vítězů více, tak jsem se rozhodla takto. Jestli nebudete
    souhlasit, můžeme ještě jednou hlasovat pro absolutního vítěze jen z těch tří, kteří získali nejvíce - stejně - 8 bodů. ( Zůčastnilo se nás 8 - je to jenom náhoda? ) Tak jsme si to zas trochu užili a doufám, že v přístím TD, které vyhlásí pravděpodobně FESTA nás bude více. A děkuji všem, kteří se v této nelehké covidové předvánoční době účastnili. Ahoj.

  • Festa
    Festa
    07.12.2021 13:30
    Reaguje na Marie 07.12.2021 11:56:

    "Vyhlášení výsledků: 1. MÍSTO FESTA - MEZI VLNAMI - 8 bodů. 1. Místo Tomava ..." - zobrazit celý komentář

    Navrhuji dát Míle ,která se dodatečně omluvila a Zpěvákovl šanci dodatečně bodovat, třeba do zítra a pak se určitě rozhodne.
    Vašek
    Nebo to dát třeba podle počtu shlédnutí?

  • Tomava
    Tomava
    07.12.2021 14:18

    Myslím si, že Vašek si vítězství plně zaslouží a další pravidla bych neměnil. Spíš bych do pravidel dal dodatek, že v případě rovnosti bodů na 1. místě rozhodne o vítězi vyhodnocující, jak to udělala Marie. Ale je to jen návrh, přizpůsobím se čemukoliv (tedy v rámci TD :)).

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse