Téma dne "Zvědavost a zvídavost" čtvrtek 4.11.21

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    02.11.2021 23:20

    Už tento čtvrtek...připomínáme pravidla pro "ZVĚDAVOST A ZVÍDAVOST".
    STRUČNÁ PRAVIDLA:
    1) Vkládání fotografií do soutěže, kde téma dne je "ZVĚDAVOST A ZVÍDAVOST", je JEN ve čtvrtek 4. 11. 2021. VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky pořízené výhradně pro tuto soutěž.
    2) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš až do pondělí 8. 11. 23:59.
    3) Vložit můžeš MAX. 3 fotky.
    .
    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Ve čtvrtek 4. 11. 2021 od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data vyhlášení aktuálního TD.
    Od začátku soutěže až do pondělí 8. 11. 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku).
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

  • Tomava
    Tomava
    08.11.2021 02:33

    Dovoluji si Vás upozornit, že se nezadržitelně blíží čas vyhodnocení. Doposud své hodnocení uvedlo 14 autorů, na zbývající budu čekat do půlnoci 8.11.2021. Všem, kdo již hodnotili, děkuji a věřím, že se připojí i ostatní. Tomáš

  • Tomava
    Tomava
    09.11.2021 00:08

    Nastal čas zúčtování. TD "Zvědavost a zvídavost" se zúčastnilo 20 autorů, kteří vložili 34 fotografií, nicméně jedna fotografie byla odstraněna, takže konečný počet je 33 prací. Hodnotilo 15 autorů, což představuje 75% účastníků. A teď to nejdůležitější, tedy výsledky:

    1. místo Marie Aha, takhle se to dělá 15 bodů
    2. místo Festa Panelák 13 bodů
    3. místo KáStefi ??? 12 bodů

    4. místo Míla Vildová Já tě vidím.. 9 bodů
    5. místo Karla Milcová Je tam dobrůtka? 7 bodů
    Podřipská E.T. Mimozemšťan? 7 bodů
    6. místo tomava Co tam zase dělá? 5 bodů
    7. místo Podřipská Co se mnou bude? 4 body
    8. místo Karla Milcová Po čem to voní? 3 body
    Z9 Co dělááš? 3 body
    dpryl Copak se to vaří? 3 body
    Vlado X7 H - 5 3 body
    9. místo Festa Bez komentáře 2 body
    10. místo Marie To je tedy zajímavé 1 bod
    tomava Já se do nich dostanu 1 bod
    Petr52 Malé světy 1 bod
    Z9 ?Distanční výuka... 1 bod

    Hodnocení jsem zpracovával podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, proto pokud jsem někoho ošidil, prosím ozvěte se, abych mohl tabulku opravit. V žádném případě by to nebyl úmysl.

    Marii, Festovi a KáStefi gratuluji k vítězství a stupním vítězů, jak je vidět, výsledky byly těsné. Všem děkuji za účast a zároveň se těším na nové TD. Tomáš

  • Festa
    Festa
    09.11.2021 01:47

    Pochvala za téma a vyhodnocení.
    Marušce a KáStefi, potřepání pravačkou.
    V

  • Marie
    Marie
    09.11.2021 07:14

    Děkuji moc za první místo v této soutěži. Vůbec jsem to nečekala. Doufala jsem, že se má fotka někomu zalíbí, ale tohle fakt ne! Moc jste mne potěšili, i když to je jen o fous. Možná bych přála více první místo Festovi. :-) Děkuji Tomavovi za téma, práci okolo a vašim bodíkům. Nové Téma na prosinec jsem již odeslala do redakce i s fotkou. Snad se bude trochu líbit. A jak jsem zjistila, je už zavěšené na hl. stránce. Tedy 2.12. Ahoj !

  • KáStefi
    KáStefi
    09.11.2021 13:06

    Srdečne gratulujem spolusediacim na " bedni". Tomášovi ďakujem za pekné téma. Bolo tu veľa pekných fotografií. Teším na to, čo nám Maruška naservíruje :) St.

  • Festa
    Festa
    10.11.2021 14:01

    Jsem rád, že Maruška zaslouženě vyhrála.
    I to, že jsem konečně narušil stupně vítězů ženskejm. .-))
    V

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    17.11.2021 01:25

    Tomovi díky za velice rychlé vyhodnocení a blahopřání Marušce i ostatním na stupních vítězů. Těším se na nové TD.. :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse