Téma dne "ČERVENÁ" čtvrtek 3. 6. 2021

  • Z9
    Z9
    09.06.2021 19:03

    Gratulace casablance nejen k vítězné fotce (zátiší bylo báječné), ale i k prvnímu hodnocení TD - všechno je jednou poprvé:-) a se těším, že jak ve vkládání do téma dne tak v komentářích i udělování bodíků za pořadí, vydrží! A číhám, jaké téma na červenec nám vybere...
    Bylo fajn se účastnit, bylo těžké vybrat vítězné fotky z tolika fajnových vložených "červených". Díky všem, díky vyhlašovateli červnového TD - zmákl to všechno Paveljan na výbornou!

  • Paveljan
    Paveljan
    09.06.2021 20:54
    Reaguje na Z9 09.06.2021 19:03:

    "Gratulace casablance nejen k vítězné fotce (zátiší bylo báječné), ale i k..." - zobrazit celý komentář

    Děkuju, tak krásnou pochvalu si snad ani nezasloužím :-)

  • Tomava
    Tomava
    09.06.2021 20:58

    Gratuluji všem vítězům a casablance obzvlášť! A samozřejmě děkuji Paveljanovi jednak za výborné téma, jednak za jeho organizaci a vyhodnocení. A samozřejmě se těším na nové téma...

  • casablanca
    casablanca
    10.06.2021 10:56

    Tak to jste mě vážně dostali. Děkuji všem, kteří mi dali body a musím potvrdit, že červnové téma Červená bylo obzvlášť podařené. Nejen samotným zadáním, to bylo fakt výborné, ale i fotograficky šťastné. Červenou teď vidím všude. A co teď já? Slibuji, že dám nové téma ještě dnes.

  • Podřipská
    Podřipská
    10.06.2021 21:25

    Gratuluji casablance k jasnému vítězství. Červená byla zajímavé téma a neméně zajímavá jistě budou i okna a okénka.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    11.06.2021 01:44

    Gratulace všem na bedně a hlavně casablance k vítězné fotografii, která se opravdu povedla. Velký dík Paveljanovi za prima téma a rychlé vyhodnocení..

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse