Test digitální zrcadlovky Canon 40D

  • Fanouš
    Fanouš
    02.10.2007 13:43

    FOTOLÍNEK:
    nejde o to hrát si na profíka. Já například mám rád u gripu možnost pořád mačkat spouť nahoře a nekřivit při tom ruce, pak hlavní přínos, že se foťák dobře drží, když má někdo větší ruce. Další výhoda pokud máš nějaký delší sklo, tak je celá sestava lépe vyvážená (můj pocit) a na závěr to co si sám říkal. Samotná baterka vydrží dlouho, ale co potom dvě:)

  • FOTOLÍNEK
    FOTOLÍNEK
    02.10.2007 13:56

    FANOUŠ:
    Jasně, souhlasím, nejsem proti gripu obecně. Jen JÁ HO NECHCI, a to ANI PROTO, abych ochránil čuflíky před zmáčknutím. A viděl jsem hodně kašparů s gripem a děsnejma fotkama. A taky s malejma, ale hodně vytahanejma rukama vod toho monstra gripáckýho... :-)

  • Fanouš
    Fanouš
    02.10.2007 14:04

    FOTOLÍNEK:
    to je pravda, gripem to nefotí:) Ale na druhou stranu s gripem a čtyřstovkou se lépe ubráníš útočícímu kanci... tedy když vezmeš foťák za objektiv a grip budeš používat jako zbraň:)))

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    Autor
    02.10.2007 14:06

    Fotolinek: Na grip mam podobny nazor - nechci ani nahodou, kdo by se s tim tahal ....

  • Martin KOVALIK
    Martin KOVALIK
    02.10.2007 14:12

    uz vite nekdo cenu WFT-E3 ?

  • Rudolf Stolař
    Rudolf Stolař
    02.10.2007 14:57

    Koukam, ze srovnani s konkurenci se tu clovek zase nedocka. :-( Trochu skoda, technicke specifikace a nezbytnou davku chvaly clovek najde i ve firemnim letaku...

  • Karel Vlček
    Karel Vlček
    02.10.2007 15:16

    "Například Pentax K10D má parádně vyvedenej grip. Když je nasazenej, tak opravdu vypadá jako nedílná součást foťáku a né jako u Canonu".
    Na druhou stranu má Canon alespoň stejnou šířku pro úchop v obou polohách.

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    Autor
    02.10.2007 15:20

    Martin: Asi 23.000,- Kč vcetne DPH, viz napriklad u Oehling.

  • Jan Ráček
    Jan Ráček
    02.10.2007 20:52

    mimochodem ... 35/1,4 L je, tusim, po domluve take mozno vyzkouset v Oehlingu v Klatovech ... snazi se ;)

  • Michal Bilkovic
    Michal Bilkovic
    02.10.2007 22:16

    40D výborný stroj, mal som možnosť vyskúšať, záujemcovm o kúpu vrelo doporučujem :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse