Téma dne „ODRAZ" čtvrtek 1.10.2020

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    10.09.2020 20:10

    Ještě pravidla "od Káji" zejména pro začátečníky:
    Foťte po celou dobu od vyhlášení tématu až do 1. 10. 2020.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 1. 10. 2020 od půlnoci do půlnoci.
    Pokud budete chtít vložit archivní foto, tak pouze pokud bude natolik výjimečné a neobvyklé, že si zaslouží, abyste ho použili. Důvod proč není aktuální, uveďte i u popisu fotografie.
    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 1. 10. do půlnoci pondělí 5. 10. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává automaticky 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod. Můžete zvolit i svůj vlastní snímek, pokud máte pocit, že je nejlepší. Je to pouze na vašem uvážení.
    Autor s fotografií celkově na prvním místě vybírá nové TD a sčítá u něj body. Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Pro nové TD se vkládá opět v prvním čtvrtku dalšího měsíce.

  • Marie
    Marie
    10.09.2020 20:42

    Díky, odrazy mám ráda... těším se na pěkné a zajímavé fotky.

  • deciBEL
    deciBEL
    06.10.2020 15:32

    Hezký den, posílám hodnocení tématu "ODRAZ", je to pozdě ale přece, moc musím poděkovat p. FESTA tomu mému zmatenému počínání velmi moc pomohl radou, tak s dovolením posílám obrazovou přílohu a omluvu za prodlevu.
    S pozdravem Decibel .-)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.10.2020 15:43
    Reaguje na deciBEL 06.10.2020 15:32:

    "Hezký den, posílám hodnocení tématu "ODRAZ", je to pozdě ale přece, moc..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj, nevadí zpoždění, ale tady se body sečítají trochu jinak. Za první místo 3 body, za druhé místo 2 body a za třetí místo 1 bod. Sčítají se body za všechna hodnocení. Asi to Festa nevysvětlil plně, ale Helenka postup v pravidlech uvedla. Pokusím se všechno znovu sečíst. Dám vědět, přehled již bohužel nemám. K.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.10.2020 16:41

    Omlouvám se Decibelovi, ale protože čas běží a je potřeba vyhlásit nové téma, tak uvádím pořadí tak, jak bylo bodováno:
    1. místo s 15 body Lucie.jech: Odraz budovy
    2. místo se 14 body KáStefi: Táákú veľkú rybu som chytila
    3. místo se 13 body Míla Vildová: Co prozradí okénko
    4. místo s 8 body Stanislav Hořínek: Pařížská záležitost
    5. místo se 7 body Marimona: Běžci
    6. místo s 6 body Z9: Odjezd 20:52
    7. místo s 5 body Míla Vildová: Město
    8. dělené místo se 4 body Avram: Siamská dvojčata, Festa: Ve věži
    9. místo s 3 body Festa: Do věže
    10. dělené místo s 2 body Jan Koleček: Autoportrét, Mirek Kajzar: Rybníková,
    Marimona: Hotel Adria, Karla Milcová: Na koncertě
    11. dělené místo s 1 bodem MBK fish: Svijanský kot, Karla Milcová: Po dešti,
    Paveljan: Zrcadlo je zrcadlo.
    Vítězům na bedně gratuluji, ostatním děkuji za pěknou zábavu a těším se na nové téma, na které jsem opravdu hodně zvědavá.
    Ještě jednou omluva Decibelovi s přáním pěkného podzimu. K. M.

  • Marie
    Marie
    06.10.2020 20:41

    Gratuluji vítězce a i ostatním na pěkném umístění. Užili jsme si to zas. Děkuji Karle, která pomohla všem. Určitě jsme už netrpělivě očekávali výsledky. Možná by stačilo, kdyby se hodnotící a vyhlašovatel výsledků svého TD podíval na přechozí TD, kde je jasné, jak to má vypadat. Víme všichni, že to ale není jednoduché, zvláště když je hodně fotek... no tentokrát jich zase tak moc nebylo. Také se opět budu těšit na nové TD.

  • Festa
    Festa
    06.10.2020 20:41
    Reaguje na Karla Milcová 06.10.2020 15:43:

    "Ahoj, nevadí zpoždění, ale tady se body sečítají trochu jinak. Za první..." - zobrazit celý komentář

    Moje rada byla taková, jak jsem to jednou počítal já.
    Napsat si účastníky a jejich fotky a k nim si psát body.
    Zbytek je napsaný v pravidlech.
    V

  • Festa
    Festa
    06.10.2020 20:48

    Blahopřeji těm na špici.
    Káje za sčot a DeciBelovi za ofocené hodnocení. To mě pobavilo. :-)
    V dobrém slova smyslu.
    V

  • Festa
    Festa
    06.10.2020 20:51
    Reaguje na Karla Milcová 06.10.2020 16:41:

    "Omlouvám se Decibelovi, ale protože čas běží a je potřeba vyhlásit nové..." - zobrazit celý komentář

    Kájo, nemáš prosím informaci kolik lidí se zúčastnilo a kolik jich bodovalo? Určitě by to nezajímalo jenom mě.
    Pokud ano, tak předem děkuji za případné doplnění.
    Vašek

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.10.2020 20:55

    Vašíku, účastnilo se 18 lidí, nebodovali 3: Jan Koleček, Mirek Kajzar a Lucie.jech.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse