• Ondřej Prosický
    Ondřej Prosický
    20.07.2007 15:39

    cvrk.com:
    :-)
    Nevěš hlavu, i s 20D (30D) lze vyfotit čelně letícího papuchalka, chce to trochu cviku (jako na kolibříky). Ono, když držíš foták v ruce 8-12 hodin za den (to se mi občas stává), docela se s ním zžiješ, pak tě ale nesmí překvapit, že ti doktor zakáže focení kvůli chronickým zánětům loktů a problémům se zápěstím. Někdy je ta náklonost ještě větší; když jsem po dvou letech prodával 20D, normálně jsem se před kupujícím rozbrečel, kdyby mi to někdo vyprávěl, tak mu neuvěřím...

    Co tím chci říci, čím víc foťák používaš, tím bude pro tebe práce s ním jednoduší, u řady 1D to platí dvojnásob.
    Pěkný víkend všem,

    Ondřej P / NaturePhoto.cz

  • omar gore
    omar gore
    20.07.2007 16:24

    Kde jste vlastně ten foťák sehnal pane Prosický?

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    21.07.2007 15:29

    první Galbraithovy dojmy o 1.0.9

    http://www.robgalbraith.com/bins/content_page.asp?cid=7-8740-9006

    stále neostří.

  • Jaroslav Tvrdy
    Jaroslav Tvrdy
    29.07.2007 14:18

    No ja nevim jak ostatni, ale ja nemel problem s ostrenim ani s moji Minoltou A1 ... ostril jsem rucne + stabilizace dovolovala vetsi clonu ;-))
    No a s D200 uz nemam tim tuplem problem.

    Chce to jenom predvidat kam zvire poleti/pobezi ;-)

    Jinak 10 obr/s zvladne i Hckova rad od Nikonu ... jenom ne s temi 10Mpx ... takze zase takova bomba to neni ... no mi staci mych 5/s pri 10Mpx ... nekdy to prepinam na 3/s.

  • Jaroslav Tvrdy
    Jaroslav Tvrdy
    29.07.2007 14:30

    Jinak jeste bych doplnil:
    Kde to ma skara cudliky !!!!!
    Do menu teda lozit nehodlam, mam dojem ze A1 ma zezadu vic cudliku

    Mozna jsou nahore ale na starnkach canonu nemaji pohled zhora

  • omar gore
    omar gore
    16.08.2007 14:11

    Jaký model Nikonu máte konkrétně na mysli pane Izak? Ani D2H, ani D2Hs natož F5 10fps neumí, ale možná už Nikon vyrobil nějaký nový přístroj, moc to nesleduju, co vím, tak to zvládá(kromě MkIII) pouze eos1v s nejsilnějším motorem.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse