Téma dne „Za vodou“ čtvrtek 2.7.2020

  • páleníček
    páleníček
    07.07.2020 09:42

    Přeji hezký den. Dnes už jsme v soutěži "Téma dne"/červen za vodou všichni. Dovoluji si Vám poděkovat za účast i za úsilí věnované realizaci tématu "Za vodou" - opravdu mě potěšila Vaše účast v tomto počtu vzhledem k nástupu prázdnin a s nimi spojených radovánek a povinností. Dopočítal jsem se pořadí (snad správně), tady mě naopak mrzí, že se hodnocení nezúčastnilo vysoké procento "startujících" - bylo by to bývalo ještě napínavější. Tedy k pořadí :
    1. místo : Atropina/Jedno oko na divoko - 23 body
    2. místo : Kočičák/Povodeň (pracovně : Pán) - 21 bodů
    3. místo : Míla Vildová/Tanec mezi kapkami - 16 bodů
    4. místo : Kočičák/Povodeň (pracovně : Paní) - 8 bodů
    5. místo : Quiker/Mucha pije vodu - 6 bodů
    6. místo : Páleníček/Za vodou? - snad kdysi... - 5 bodů
    7. místo : Iva Lošťáková/Druhé město - 4 body
    8. - 9. místo : Karla Milcová/Dvojice - 3 body
    Festa/Když to znáš - 3 body
    10. - 12. místo : Jana Sedlaková/Šplech - 2 body
    Zd. Stránský/Pohoda - 2 body
    Tomava/Před Vejtoňskou hospodou - 2 body
    13. . 16. místo : Z9/Bydleníčko - 1 bod
    Atropina/Lotr - 1 bod
    Paveljan/Letní zalévání - 1 bod
    Kočičák/Povodeň (pracovně : Slečna) - 1 bod
    Všem obodovaným, a zejména těm na stupních vítězů stojícím, gratuluji a dalším 25. obrázkům /jejich autorům/ ze soutěže "TD - Za vodou" moc děkuji.
    Přeji Atropině, aby se jí povedlo vymyslet příští téma takové, které zaujme a pobaví - loučím se - Standa
    "

  • Marie
    Marie
    07.07.2020 13:33

    Díky moc a moc... bylo to zase fajn. Gratuluji vítězce a ostatním pěkně umístěným. Těším se na další TD. :-)

  • Paveljan
    Paveljan
    07.07.2020 13:51

    Blahopřeji vítězům a hlavně Atropině za opravdu zajímavou fotografii. Díky Standovi za hezké téma, jakož i všem ostatním - spousta fotek mě velmi zaujala.

  • Z9
    Z9
    07.07.2020 19:47

    Mám radost, že vyhrála ta krásně ujetá fotka - Atropino GRATULUJU! Samozřejmě i dalším na bedně. A stejně jako Standu mě mrzí chybějící komunikace a hodnocení některých zúčastněných. My "skalní" (mezi které se už s dovolením maličko počítám) víme, že TD je taková soutěž na pohodu a "pokec", tak snad příště i nováčci se zapojí.
    A depa máme Atropino téma na srpen :-)))

  • Tomava
    Tomava
    07.07.2020 20:22

    Gratuluji Atropině ke krásné fotce a k prvnímu místu a Kočičákovi a Míle k umístění na stupních vítězů. Tentokrát byla soutěž opět nádherná se spoustou krásných fotografií a opravdu si myslím, že vyhrály ty nejlepší fotografie. Bylo to opět bezvadné, díky Standovi za rychlé vyhodnocení a za krásné téma. A už se těším, s čím na nás přijde Atropina!!!
    Tomáš

  • Atropina
    Atropina
    07.07.2020 20:44

    Všem děkuji za gratulace. Mám radost, že se ta moje trochu bláznivá fotka líbila. Myslím, že kdyby se Kočičák aktivně zapojil do hry tak by určitě s převahou vyhrály jeho fotky povodně.
    Nové téma už jsem poslala do redakce a zase Vás ještě budu chvíli napínat a počkám až ho zveřejní :-) Napovím jen, že je to něco co velmi úzce souvisí s létem ; -)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.07.2020 23:01

    Gratuluji Atropině k vítězství i ostatním na stupních vítězů. Díky všem zůčastněným za pěknou soutěž a těším se na nové téma.

  • Festa
    Festa
    09.07.2020 19:20

    Zaslouženě první místo. Blahopřeji.
    A pochvala za sečtení a vyhlášení. :-)
    V

  • Dana-K
    Dana-K
    09.07.2020 19:44
    Reaguje na Festa 09.07.2020 19:20:

    "Zaslouženě první místo. Blahopřeji. A pochvala za sečtení a vyhlášení. :-)..." - zobrazit celý komentář

    Ale - tak díky!

  • Marie
    Marie
    11.07.2020 20:10
    Reaguje na Atropina 07.07.2020 20:44:

    "Všem děkuji za gratulace. Mám radost, že se ta moje trochu bláznivá fotka..." - zobrazit celý komentář

    Hmmm - tak jsem opravdu zvědavá, jak dlouho budeme s novým TD čekat... je doba dovolených... nebylo by lepší nám to už přeci jenom prozradit? :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse