Vejce

• Maximus
    Maximus
    24.10.2019 15:36

Dakujem pekne za ocenenie mojej aj vsetkych fotiek,vazim si to...bolo to inspirativne fotenie a ukazalo ze najobycajnejsie veci sa fotia najtazsie..vsetci co prispeli maju moje uznanie..Ak by bol zaujem o kreativitku,mam napad a to 2 fotky,,zrnkovej kavy,,ako zatisie bez obmedzenia s vyuzitim svetla,mozu byt aj mlynceky,proste co dom da..hodnotenie by bolo podla bodov,uzavierka by bola do stredy buduceho tyzdna,ak mate nejake napady budem rad....pekny den vsem

• Míla.V.
    Míla.V.
    25.10.2019 00:07

Jejda, druhé místo, to jsem vážně nečekala, potěšilo. Gratuluji všem, kteří se zúčastnili, protože všechny fotky byly moc fajn, stejně jako tahle malá soutěž mezi členy FA. Děkuji moc Daně za její rychlé vyhodnocení, věnovaný čas, a těším se na další téma.. :-)

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    25.10.2019 05:55
    Reaguje na Tomava 24.10.2019 14:45:

"Gratuluji všem oceněným (sebe vyjímaje, ale ocenění si moc vážím) a zároveň..." - zobrazit celý komentář

rádo se stalo :)

• badbunda.
    badbunda.
    Autor
    25.10.2019 10:53

Jsou tu dva návrhy na další výzvu.
    Jeden zní "kastról v polední krajině" od MSD a druhý "káva" (jakože zrnka kávy a věci s tím spojené) od Maximuse.

Téma které by jste si vybrali by pak navrhovatel lépe specifikoval, takže tentokrát to já nebudu. :D

Můžeme to klidně také nechat až po TD

• MSD
    MSD
    25.10.2019 11:25
    Reaguje na badbunda. 25.10.2019 10:53:

"Jsou tu dva návrhy na další výzvu. Jeden zní "kastról v polední krajině" od..." - zobrazit celý komentář

Maximus zvítězil. Platí jeho volba.

• badbunda.
    badbunda.
    Autor
    25.10.2019 11:59
    Reaguje na MSD 25.10.2019 11:25:

"Maximus zvítězil. Platí jeho volba...." - zobrazit celý komentář

To to měl teda dost jednoduchý :D

A já kafe nepiju, takže ani žádný nemám

• MSD
    MSD
    25.10.2019 13:11
    Reaguje na badbunda. 25.10.2019 11:59:

"To to měl teda dost jednoduchý :D A já kafe nepiju, takže ani žádný nemám..." - zobrazit celý komentář

Piji spousty kávy. Jenže ne zrnkové. A tady na konci světa nemáme obchod. Budu se někdy muset vypravit do města.

• MSD
    MSD
    25.10.2019 13:49

Není rady nějaký barista, který by poradil, jaká odrůda kávy má nejfotogeničtější zrna?

• E.B.E
    E.B.E
    25.10.2019 13:55
    Reaguje na MSD 25.10.2019 13:49:

"Není rady nějaký barista, který by poradil, jaká odrůda kávy má..." - zobrazit celý komentář

Já teda jinou, než čestvě praženou a doma umletou zase nepiju. A tak dneska není problém. Taky si pro ni nechodím, ale objednám. Dokonce ti můžpu poslat i boby, nebo neupražená zrna. Nic není problém :-) A všechna káva odsud je fotogenická. Jen jsou odrůdy s menšími a většími zrny. Středně pražená káva zase není "černá", ale jen hnědá...stačí si vybrat. Pošlou jakýkoli množství. A protože su z moravy, tak upřednostňuju malou, sousední rodinnou firmičku. https://www.coffeespot.cz/zrnkova-kava

• MSD
    MSD
    25.10.2019 14:23
    Reaguje na E.B.E 25.10.2019 13:55:

"Já teda jinou, než čestvě praženou a doma umletou zase nepiju. A tak dneska..." - zobrazit celý komentář

Musí být krásný koníček, testovat jednodruhové a mixy, hledat optimální sílu a chuť pro různé příležitosti, sledovat původ a historii. (Kdysi jsem něco podobného zkoušel s doutníky.) Díky za zprávu i odkaz. Je to moc zajímavé a třeba to někdy zkusím. Ale pro tuto výzvu ještě ne. Možná by mi dodávka nepřišla včas a také nemám další potřebné vybavení :-) Já piji ristreto, ristreto a ristreto a ani nevím, co v tom je :-)))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace