Sklenka vína

  • badbunda.
    badbunda.
    Autor
    14.10.2019 21:03

    Ahoj všichni,
    vyhlášení výzvy o nafocení sklenky vína byl spontánní nápad. Říkal jsem si, stěží seženu dva tři lidi, co něco vloží, a byl jsem ohromen účastí, která je snad jen v rámci TD.
    Věřím, že jste si to užili stejně jako já.
    Myslím, že pomyslné vítězství je všech, co se zúčastnili.
    Pokud Zdeněk49 vyhlásí pro něho nejlepší fotku, pak se pokusím jakožto vyzyvatel vymyslet nějakou cenu.

    badbunda

    PS tímhle to začalo https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/466564/?page=cb56e9f9db6d2e86c90c659799741787

  • MSD
    MSD
    14.10.2019 21:43
    Reaguje na badbunda. 14.10.2019 21:03:

    "Ahoj všichni, vyhlášení výzvy o nafocení sklenky vína byl spontánní nápad...." - zobrazit celý komentář

    Díky za výzvu a omlouvám se, že jsem ji modifikoval. Také jsem čekal, že bude malá účast, a tak jsem zadání rozšířil. Pořád nemám dobrý pocit z toho, že jsem nerespektoval tvé strohé podmínky. Ale moc oceňuji všechny, kteří do toho šli :-)

  • badbunda.
    badbunda.
    Autor
    14.10.2019 21:47
    Reaguje na MSD 14.10.2019 21:43:

    "Díky za výzvu a omlouvám se, že jsem ji modifikoval. Také jsem čekal, že..." - zobrazit celý komentář

    Nelam si s tím hlavu, ono je to nakonec lepší. Spíš co s tou cenou?

  • MSD
    MSD
    14.10.2019 22:04
    Reaguje na badbunda. 14.10.2019 21:47:

    "Nelam si s tím hlavu, ono je to nakonec lepší. Spíš co s tou cenou?..." - zobrazit celý komentář

    Tady je zvykem jako cenu udělovat nějaké fotopříslušenství. To mi tady nepřipadá moc vhodné. Doporučuji verbální ocenění před nastoupenou jednotkou - tedy veřejnou pochvalu na tomto místě. Pokud však preferuješ věcnou odměnu, doporučuji sklenku na víno. Rád se s tebou o náklady podělím :-)

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    14.10.2019 22:08

    Zdravím, pokud budete chtít nějakou cenu od nás, mohli bychom věnovat třeba vstupenku na Setkání fotografů :-)

  • MSD
    MSD
    14.10.2019 22:11
    Reaguje na Jan Pánek 14.10.2019 22:08:

    "Zdravím, pokud budete chtít nějakou cenu od nás, mohli bychom věnovat třeba..." - zobrazit celý komentář

    Oceňuji přístup redakce k této aktivitě. Je to na badbundovi :-)

  • Tomava
    Tomava
    15.10.2019 01:53

    Pánové, dovolte mi poděkovat Vám za opět velmi zábavnou činnost. Za sebe musím konstatovat, že mi tato malá soutěž (s velkou účastí) pomohla se přiučit či spíše pochopit jak se dá pracovat se sklem - a to je myslím účel našeho snažení na FA. Bylo to opět prima, díky.

  • badbunda.
    badbunda.
    Autor
    15.10.2019 06:34
    Reaguje na Jan Pánek 14.10.2019 22:08:

    "Zdravím, pokud budete chtít nějakou cenu od nás, mohli bychom věnovat třeba..." - zobrazit celý komentář

    Také zdravím, uvidíme kdo vyhraje, mohl bych věnovat nějaký prošlý film orwo a kdyby vyhrál někdo kdo na film nefotí, tak třeba ho potěší ta vstupenka. No a kdyby někdo neměl nač fotit na film, mohu věnovat i jeden aparátek.

  • Zdeněk49
    Zdeněk49
    15.10.2019 23:46

    Vývoj naší soutěže zobrazit sklenku na víno a případně jí začlenit do zátiší byl ovlivněn dech beroucím obrázkem Dany Kovaľové. Dále soutěž pokračovala více, či méně zdařilými pokusy, až přišla na řadu další adeptka kvality Čumáčková a to hned třemi zdařilými obrázky. Následný vývoj přinesl celo řadu lepšících se a tradičně dobrých pokusů hned několika autorů, nebudu jmenovat, abych na někoho nezapoměl. Ale jmenovat musím Mílu V. a její super dílko.

    Strohé hodnocení:

    1. Čumáčková s- Očekávání (čisté tvary a provedení) rozhodl jsem se i proto, že předložila i další pěkné fotografie
    2. Dana Kovaľová s- Dvaja ( nápad a nálada)
    3. Míla V. - Jedna skoro večerní ( nálada a cena diváků)

  • Z9
    Z9
    16.10.2019 02:06
    Reaguje na Zdeněk49 15.10.2019 23:46:

    "Vývoj naší soutěže zobrazit sklenku na víno a případně jí začlenit do..." - zobrazit celý komentář

    V podstatě mi do toho nic není - nejsem "vyhlašovatel", nejde o život, vše to byla jen spontánní aktivita, ale přiznávám, že z tvého hodnocení jsem v rozpacích …. ne že by S - Očekávání nebyla dobrá fotka, ale podle základního zadání to měla být fotka sklenky v přirozeném světle. Logicky bych čekala, že z takových budeš vybírat vítězné místo. Kdokoli mě prosím opravte, jestli jsem tu podstatu nepochopila ...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse