Jak vám v poslední době funguje FA?

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    Autor
    16.08.2019 00:02

    Chtěla jsem se zeptat, zlobí vás zpomalení na FA jako mne? Vím, že u dalších dvou lidí je to podobné. Často se nejde ani přihlásit, posunout se na další fotku, kolečko se často točí minuty, než se něco objeví.
    Je to škoda, spoustu lidí odradí čekání a vzdají to. Nemyslím, že se jedná jen o můj počítač, protože všude jinde funguje normálně. Prosím napište, jak je to u vás ostatních, ví někdo proč se to děje?

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    16.08.2019 00:09
    Reaguje na Míla Vildová 16.08.2019 00:02:

    "Chtěla jsem se zeptat, zlobí vás zpomalení na FA jako mne? Vím, že u..." - zobrazit celý komentář

    O jaký prohlížeč se jedná? Já ani nikdo z mého okolí jsme takový problém nezaznamenali, takže poprosím o podrobnější popis, kdy a za jakých podmínek se tak děje. Díky.

  • Ivo Troneček
    Ivo Troneček
    16.08.2019 08:16

    Poslední dobou pozoruji tytéž problémy, používám Firefox a teď jsem zkusil vypnout Adblock+ a je to v pohodě. Připojení z mobilu je bez problémů a bez reklam s výchozím prohlížečem - ne Firefox

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    16.08.2019 11:34

    Používám Firefox a mám podobné problémy jako Míla. Občas se situace na chvíli vylepší, ale ne na dlouho.

  • MSD
    MSD
    16.08.2019 12:05

    Na mém Firefoxu je to také pomalejší. Ale ještě horší je to na telefonu Samsung.

  • MSD
    MSD
    16.08.2019 12:06

    Zejména první přihlášení je hrozné.

  • KIV
    KIV
    16.08.2019 12:44

    Microsoft Edge - Klikla jsem na Galerie Nejnovější-fotografie, kolečko se točí dlouho, dlouho, a hlásí to nahoře na liště, že se čeká na odpověď z domény...
    Po opětovném kliknutí se stránka zobrazila...

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    Autor
    16.08.2019 12:45
    Reaguje na Jan Pánek 16.08.2019 00:09:

    "O jaký prohlížeč se jedná? Já ani nikdo z mého okolí jsme takový problém..." - zobrazit celý komentář

    Já používám webový prohlížeč Google Chrome, posledních asi čtrnáct dní mám problém se vůbec přihlásit, často nejde ani přepnout na jinou fotku, prostě to celé zamrzne.
    Co se týká času, řekla bych, že se to děje hlavně ve večerních hodinách a v noci..

  • Marie
    Marie
    16.08.2019 13:14

    Také mám velký problém s načítáním fotek, přesun na galerii atd. Prostě veškerý pohyb na Fotoaparátu a Fotogalerii je nezvykle pomalý, až hodně moc pomalý. Že nevydržím dlouho a brzy končím. Za pár hodin, nebo další den je to samé... jsem ráda, že je tady o tom zmíněno a že to netrápí jen mne.

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    16.08.2019 15:02

    Dobrá. Díky za upozornění, nahlásím to programátorům.

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse