Téma dne "Na dně" čtvrtek 5. září 2019

• Paveljan
    Paveljan
    10.09.2019 11:10

Blahopřeji vítězům, velké díky patří Tomášovi za zajímavé téma a rychlé vyhodnocení, ostatním pak za řadu zajímavých fotografií. Těším se na další téma.

• Míla.V.
    Míla.V.
    10.09.2019 13:20

Všem děkuji za gratulace a moc velké díky Tomášovi za rychlé vyhodnocení TD a pěknou organizaci soutěže po celý čas.
    Potěšilo mne, že se má fotka líbila, nedivím se, že u některých budila rozpaky, sama na ten pohled asi nikdy nezapomenu.
    Gratulace a dík patří také všem ostatním, kteří se soutěže zúčastnili a
    zvláště těm, kteří dokázali věnovat svůj čas i k hodnocení, moc všem děkuji.
    Abychom nečekali dlouho s novým tématem, prozradím, že jsem chtěla dát" genius loci" páč každý určitě takový místo máme, ale pak jsem se rozhodla pro něco jednoduššího, i když...
    Takže nové téma zní.. "TISÍC TVÁŘÍ STROMU"
    Stromy jsou všude kolem nás, pojďme společně objevovat jejich krásu a vznešenost, zasazení do krajiny, majestátnost, smutnou osamělost, počátek a konec. Dokážeme je zachytit, aby nevypadaly stále stejně?

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    10.09.2019 13:48
    Reaguje na Tomava 10.09.2019 10:57:

"Tak jsem to vložil 2x, teď se snažím to opravit...." - zobrazit celý komentář

děkuju... a omlouvám se, že jsem takový detailista, ale když už jsem se zas jednou probojovala na bednu, přemohla mě ješitnost, asi :)

• Tomava
    Tomava
    10.09.2019 13:55

Dano, nemáš se proč omlouvat, spíš mne mrzí, že mi ta chyba unikla, Tak snad už je to v pořádku. A k "bedně" Ti moc gratuluji.

• Festa
    Festa
    10.09.2019 19:38
    Reaguje na Dana Kovaľová 10.09.2019 06:55:

"Veliká gratulace Míle - trefila téma na hlavičku! A těším se, co na nás..." - zobrazit celý komentář

To není poprvé, co Ti někdo "Zvoral" jméno.:-)
    V
    Blahopřeji všem i pod bednou.
    V

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    10.09.2019 19:51
    Reaguje na Tomava 10.09.2019 13:55:

"Dano, nemáš se proč omlouvat, spíš mne mrzí, že mi ta chyba unikla, Tak..." - zobrazit celý komentář

Moc děkuju - za obojí :o)

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    10.09.2019 19:55
    Reaguje na Festa 10.09.2019 19:38:

"To není poprvé, co Ti někdo "Zvoral" jméno.:-) V Blahopřeji všem i pod..." - zobrazit celý komentář

Ne, to opravdu není... a to ani když nebudu počítat ty, co to dělali schválně :) Ale to je osud... celé dětství a mládí mě štvalo, že musím hlásit, že jsem "Lammerová se dvěma eM" a utěšovala jsem se, že se to změní, až se vdám... a už třicet let hlásím, že jsem "Kovaľová s háčkem na eL" - a různé znakové sady různých počítačů ze mě průběžně dělají Kováčovou, Kovažovou, Kovářovou...

• MSD
    MSD
    10.09.2019 20:19

Blahopřeji k zaslouženému vítězsrví a děkuji všem!
    Také děkuji za rychlé vyhlášení nového tématu. Mám na zahradě strom poznání. Had se tady na konci světa najde vždycky. Často potkávám velmi přívětivou užovku. A tak už hledám jenom Evu :-)

• Míla.V.
    Míla.V.
    10.09.2019 20:50
    Reaguje na MSD 10.09.2019 20:19:

"Blahopřeji k zaslouženému vítězsrví a děkuji všem! Také děkuji za rychlé..." - zobrazit celý komentář

Evičku určitě nějakou najdeš:-) neboj, myslela jsem i na tebe, často slyším, že se nedostaneš z baráku a kolem jen lesy, pole, stromy, určitě bude z čeho vybírat. Takovej pěknej strom v noci osvětlený blesky, ohnutý větrem, že bys pod něj něco nevymyslel? Ty ano, tobě věřím ;-)

• MSD
    MSD
    10.09.2019 20:55
    Reaguje na Míla.V. 10.09.2019 20:50:

"Evičku určitě nějakou najdeš:-) neboj, myslela jsem i na tebe, často slyším..." - zobrazit celý komentář

Tady na konci světa pro lesy nevidíš strom :-)))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace