Jaký kompaktní fotoaparát

  • skvoracek
    skvoracek
    Autor
    06.06.2019 17:04

    Ahoj,
    sháním nějaký kompaktní fotoaparát, takový, co umí fotky s přirozenými barvami, fotky ostré, umí automatické, poloautomatické i manuální nastavení, nemusí být nový, ale klidně starší bazarový model. Na širším ohnisku aby začínal na min 28 mm. Děkuju

  • E.B.E
    E.B.E
    06.06.2019 22:06

    Na takový dotaz vlastně nejde odpovědět, nebo naopak odpoví a doporučí každý to,co má doma. Všechny při správném nastavení fotí ostře a přirozeně. Takže stačí vybrat ten se správným ohniskem a možností manuálního nastavení. Všechno ostatní je o ceně. Je to jako zeptat se, jaký koupit auto, který by jezdilo, brzdilo a "opatrně" projíždělo zatáčky :-)

  • skvoracek
    skvoracek
    Autor
    10.06.2019 13:49
    Reaguje na E.B.E 06.06.2019 22:06:

    "Na takový dotaz vlastně nejde odpovědět, nebo naopak odpoví a doporučí..." - zobrazit celý komentář

    Já myslím, že dá :-)
    sice hezky píšete, přispíváte, ale moc neradíte

  • ADAM AM
    ADAM AM
    10.06.2019 16:26
    Reaguje na skvoracek 06.06.2019 17:04:

    "Ahoj, sháním nějaký kompaktní fotoaparát, takový, co umí fotky s..." - zobrazit celý komentář

    A jak to jde?

  • ADAM AM
    ADAM AM
    10.06.2019 16:28
    Reaguje na E.B.E 06.06.2019 22:06:

    "Na takový dotaz vlastně nejde odpovědět, nebo naopak odpoví a doporučí..." - zobrazit celý komentář

    to neni dotaz, je to konstatovani budouciho majitele kompaktu a pro nas nadeje a vyhlidka, ze v galerii pribude novy vkladajici.

  • E.B.E
    E.B.E
    10.06.2019 17:15
    Reaguje na skvoracek 10.06.2019 13:49:

    "Já myslím, že dá :-) sice hezky píšete, přispíváte, ale moc neradíte..." - zobrazit celý komentář

    Já myslím, že jsem poradil i tak. Ale na hloupou otázku, hloupá odpověď, říkávala už babička. (K čemu se bude používat, má být i vodotěsný,kolik může vážit, z čeho má být napájený, kolik má stát, jaké může být stáří bazarového, ohnisko 28 až kolik, nebo stačí i pevná osmadvacítka bez zoomu ... ?)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse