Smazání a vložení nové fotky v soutěži

  • Lenka_Krejčová
    Lenka_Krejčová
    Autor
    05.04.2019 09:07

    Dobrý den, omylem jsem v rámci soutěže "silueta" vložila jinou fotku, než jsem chtěla, tak jsem ji smazala, ale novou (abych naplnila počet 3) nahrát už nelze. Mám smůlu nebo je ještě možnost tu třetí fotku do soutěže přidat? Děkuji za odpověď.

  • E.B.E
    E.B.E
    05.04.2019 10:55
    Reaguje na Lenka_Krejčová 05.04.2019 09:07:

    "Dobrý den, omylem jsem v rámci soutěže "silueta" vložila jinou fotku, než..." - zobrazit celý komentář

    Já nevím, co jsi smazala, ale vidím tři fotky v soutěži lidská ruka. Jinak nechápu, jak může někdo něco vložit omylem, když je potřeba tolik úkonů k odeslání a po celou dobu vidíš, co jsi vložila, ale to je jenom můj názor :-)

  • KIV
    KIV
    05.04.2019 13:59
    Reaguje na E.B.E 05.04.2019 10:55:

    "Já nevím, co jsi smazala, ale vidím tři fotky v soutěži lidská ruka. Jinak..." - zobrazit celý komentář

    Ale jo, je to možné. Příklad - připravuješ fotku, děláš to večer, detaily jsou krásně vidět. Pak se na ni podíváš ráno, a safra, ona je nějaká tmavá, tak ji protáhneš programem a zesvětlíš či zjasníš, či přidáš bílou, a jdeš tu opravenou vložit. No a klikneš omylem na tu tmavší. Hned po vložení si řekneš jsem to ale kus trdla, vždyť jsem vložil tu špatnou z těch dvou. Šup, smažeš ji, jdeš vložit tu druhou, a ono ti to řekne že "tůdle"... No jo, příště už víš, že než tu třetí v soutěži vymažeš, tak holt musíš zvážit že tam buďto bude ta co ji nechceš, nebo holt žádná.... Jenže člověk se učí, všechno neví, dokud se chybou nepoučí. To je o tom, že na stáří máme mozek plný vědomostí, ale nožičky pak nestíhají... No, někdy je k nám svět milosrdnej, a když vidí že nožičky nestíhají, tak aby se mozek z těch vědomostí nezbláznil, přijde na náz alzhajmr… :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    05.04.2019 20:45
    Reaguje na KIV 05.04.2019 13:59:

    "Ale jo, je to možné. Příklad - připravuješ fotku, děláš to večer, detaily..." - zobrazit celý komentář

    Chápu klik na špatný soubor. Pak další pro nahrátí fotky, kde ji vidíš. Další možnost je prohlídnout si foto před vložením ve skutečné velikosti. Na řadu přijde popis a výběr možností hodnocení (pořád je fotka vidět), nakonec teprve souhlas s vložením a teprve pak dojde k opravdovému uložení fotografie do soutěže. Asi pořád tvému vysvětlení nerozumím

  • KIV
    KIV
    05.04.2019 21:09
    Reaguje na E.B.E 05.04.2019 20:45:

    "Chápu klik na špatný soubor. Pak další pro nahrátí fotky, kde ji vidíš...." - zobrazit celý komentář

    Nevadí. Není relevantní proč někdo fotku smaže Koneckonců, třeba jen proto, že soutěž běží dva měsíce, a někdo v tom průběhu nafotí bomba fotku na dané zadání, a chce jinou vyhodit a tuhle tam dát, a dotaz je, jestli jde v pořadí třetí fotku smazat a dát místo ní jinou. Já myslím že to nejde.

  • Lenka_Krejčová
    Lenka_Krejčová
    Autor
    05.04.2019 21:26
    Reaguje na E.B.E 05.04.2019 20:45:

    "Chápu klik na špatný soubor. Pak další pro nahrátí fotky, kde ji vidíš...." - zobrazit celý komentář

    Přesně jak píše KIV, chtěla jsem se zeptat, jestli po smazání jedné fotky lze tu smazanou nahradit jinou, nikoliv řešit důvody k nahrání a výběru mých fotek. Díky za držení se tématu otázky. :-) V jiné fotosoutěži to totiž lze, proto jsem s tím tak nějak automaticky počítala. Jsem zde nováček, tak se tudíž ptám. Pochopila jsem, že to tedy nejde, beru na vědomí a děkuji za odpovědi.

  • Petr52
    Petr52
    07.04.2019 16:41
    Reaguje na E.B.E 05.04.2019 20:45:

    "Chápu klik na špatný soubor. Pak další pro nahrátí fotky, kde ji vidíš...." - zobrazit celý komentář

    Lenkala položila jednoduchou otázku.Myslím , že stačilo napsat : "ne, nejde to". Lenkala by byla spokojená , že dostala odpověď na co se ptala. Myslím, že ukazovat ramena a hrát si na chytrého není třeba.Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď.

  • E.B.E
    E.B.E
    07.04.2019 18:52
    Reaguje na Petr52 07.04.2019 16:41:

    "Lenkala položila jednoduchou otázku.Myslím , že stačilo napsat : "ne, nejde..." - zobrazit celý komentář

    Myslím, že první část se týkala otázky, pokud vidím dobře a ano. V druhé části jsem opravdu nemusel nahlas vyjádřit svůj údiv nad "omylem" vloženou fotografií. Což ale nemění nic na tom, co si myslím

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse