-
Diskuse ke galeriím |
11
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
8
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
2
příspěvky za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
no hej. taketo fotografie a celkovo nadsenie moze amater len tisko zavidiet :)
Blahoželám super aj článok aj fotky, vyzraď aj bližšie parametre skiel napr f:
U nás bola okresná poľovnicka výstava mojim snom je raz tam vystaviť niečo podobné. S videofilmom som už ako tak uspel / II miesto / LAco
To s tema tetrivkama mi pripomelo story s Bursikem kterej za hlasiteho kvakani zab tvrdil ze v okoli zadne zaby nezijou a dotycnou stavbu je mozno povolit (mimochodem rok pred tim jinou stavbu z duvodu hnizdiste zab zakazl)
Rosťo, díky za povídání a ještě víc za fotky :)
Pevně doufám, že se nějaké místo pro výstavu najde, držím palce! (i tenhle článeček by tomu mohl napomoct ;-) ).
VOJTa
Rosto, bylo mi cti a tesim se zase nekdy na videnou.
Ahoj a dobre svetlo.
Michal
nadherne fotky!!!
Rosťo, velice si Tě vážím.
Rosťa je fajn :-) Je to jeden z (bohužel relativně mála) lidí, u kterých má při setkání vesměs dobrý pocit a rád na to vzpomíná.
Člověk třeba i s něčím z jeho doporučení a komentářů úplně nesouhlasí, ale nevede to žádnému celkovému nesouladu, prostě pohoda. Vyloženě se těším, až si zas někdy udělám čas na výlet do Chomutova a snad zas hodíme řeč osobně :-)
Smekam Pane na Vasimi fotkami...super"""
1*
Rosta je v tomhlr oboru u nas uz skoro legenda, takze se spis divim, ze mu kniha nevysla driv.
Rozhodne se mame co ucit ...
:-)
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).