"FOTKA JAKO ŽIVOTABUDIČ" čtvrtek 4. 4. 2019

  • KIV
    KIV
    07.04.2019 10:44

    Na prvním, druhém, třetím místě se včera v Pražském půlmaratonu umístil skvělý běžec...
    Směšné, že?
    Taky je možné diskvalifikovat takové hodnocení pro nereálnou nesmyslnost.

  • Paveljan
    Paveljan
    07.04.2019 12:14
    Reaguje na KIV 07.04.2019 10:44:

    "Na prvním, druhém, třetím místě se včera v Pražském půlmaratonu umístil..." - zobrazit celý komentář

    To sedí...

  • MSD
    MSD
    09.04.2019 03:54

    Vyhodnocení:
    1. místo - 17 bodů: Z9 - nejlepší životabudič
    2. místo - 15 bodů: Petr77 - Wellness
    3. místo - 11 bodů - dělené: Festa - Úrazů se v naší ZOO nebojím. a veverka135 - Rozvrkočená radost
    4. místo - 9 bodů: KIV - Momenty a momentky
    5. místo - 8 bodů - dělené: Dana Kovaľová - ŽIVOTABUDIČ (optimistický), Ivča J. - Bude krásný den a Paveljan - Dobré ráno
    6. místo - 6 bodů - dělené: Karla Milcová - Pozitivní zóna a Avram - Šašek životabudič
    7. místo - 4 body - dělené: Dana Kovaľová - ŽIVOTABUDIČ (realistický) a Míla.V. - Už brzy..
    8. místo - 3 body - dělené: Dana Smržová - My dva a..zkrátka tři veteráni, janov - Můj životabudič..., KIV - Navigace hlásí "Přepočítávám", KáStefi - Óoo, sole mijóó a KáStefi - ...,
    9. místo - 2 body - dělené: MSD - Padlý anděl, Paveljan - Dobrý den, Karla Milcová - Když se mi zasteskne, Věra Rothová - Malování na Soláni a SarahJane - Antidepresiva
    10 místo - 1 bod - dělené: michaela.vin - A ty jsi co?, SoKa - Kouřové signály, Tomava - Životabudič astmatika, Zdenek Stránský - ČLOVĚKABUDIČ, Marimona - TD - Vlastenectví a Z9 - příděl energie

    Z9 blahopřeji a všem děkuji za účast a milé fotky.
    Z 32 zúčastněných hodnotilo 23. Já jsem si to nechával na poslední chvíli, jenže soused měl narozeniny, a tak jsem to nestihl. Omlouvám se :-)

  • Festa
    Festa
    09.04.2019 09:16

    Omluva se přijímá a uděluje se pochvala.
    Tobě a všem účastníkům, (snad krom jednoho).za účast a zpracování výsledků.
    Tolik dělení o umístění jsem ještě v životě neviděl. :-)
    Blahopřeji vítězům i poraženým. A děkuji.
    Vašík

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    09.04.2019 10:13

    Mirku, děkujeme za krásné téma a za sečtení i přes všechny překážky, které tomu stály v cestě :)
    Blahopřeji všem účastníkům i vítězům, byla to bezva zábava :)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    09.04.2019 10:14

    Ve 4 hodiny ráno - to jsi byl ještě vzhůru nebo už?

  • MSD
    MSD
    09.04.2019 10:32

    Už. Kocour mě budí kolem třetí :-(

  • Z9
    Z9
    09.04.2019 10:43

    Veliké překvapení pro mě … bylo to těsné, ale obě fotky dokázaly, že voda je ten základní životabudič :-))
    Díky moc za bodíky a blahopřání všem, kdo se zúčastnili !
    MSD poděkování za součtování - tedy dát to po oslavě narozenin ve 4 hod. ráno je obdivuhodný výkon!
    Abych nenapínala, nové téma TD: "Sbírám, sbíráš, sbíráme"
    Nemyslím houby, borůvky ...a podobné výdobytky přírody, ale Vaše sbírky motýlů, známek, porcelánu, ventilků od kol, prostě toho, co Vás zajímá a máte rádi. A jestli sami nesbíráte, určitě najdete něco u kamaráda, v rodině, u sousedů nebo v oblíbené hospůdce. Těším se na zajímavé sbírky. Do redakce pro oficiální vyhlášení zašlu s fotem večer. Všem krásný den! Zdena

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    09.04.2019 11:21
    Reaguje na MSD 09.04.2019 10:32:

    "Už. Kocour mě budí kolem třetí :-(..." - zobrazit celý komentář

    :-(
    člověkabudič od Zdenka Stránského je teda laskavější ;)

  • MSD
    MSD
    09.04.2019 11:43
    Reaguje na Věra Rothová 09.04.2019 11:21:

    ":-( člověkabudič od Zdenka Stránského je teda laskavější ;)..." - zobrazit celý komentář

    Ale mně to moc nevadí. Znáš to - když ho miluješ, není co řešit. To víc mi vadí to nové sběratelské téma. Já bych sbíral řadu komodit. Ale mám manželku pevných zásad: žádné lapače prachu a co se nepoužilo dva roky, musí z domu :-(

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse