Sigma USB-dock pre Sony-E

• Milanko
    Milanko
    Autor
    15.02.2019 21:41

Dobrý deň,prosím Vás vedel by mi niekto vysvetliť situáciu ohľadne SIGMA usb-docku pre montáž Sony -E.Mám telo Sony A7R3 a objednal som si obj.Sigma 135/1,8 Art.Narazil som na problém dokúpenia dockovacej jednotky.Na fórach som si prečítal aj názor,že jeden s objektívov Sigma Art bol upgradovaný cez telo fotoaparátu? Ďakujem.

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    16.02.2019 00:06

Sigma dock pro Sony E mi přijde zbytečný, problémy s BF/FF u CSC nejsou a Sigma aktualizuje firmware zdarma v rámci záruky. O upgradu přes tělo jsem neslyšel a pravděpodobně bych o tom věděl. O nejpřesnější informace si každopádně napište přímo na české zastoupení Sigmy: http://www.sigma-foto.cz/dokument/kontakt/

• Milanko
    Milanko
    Autor
    17.02.2019 20:39

Ďakujem velmi pekne za odborný názor,objektív som dnes kúpil,s pekným rozostrením som sa už potešil a spôsob úpravy softwaru sa hádam dodatočne objasní.

• Milanko
    Milanko
    Autor
    18.02.2019 09:51

Dobrý deň,pan Pánek , iba Vás chcem informovať podľa vyjadrenia zástupcu Sigmy-Hama Brno bude prípadný upgrade softwaru obj. Sigma Art s bajonetom E,upravovaný cez telo Sony A7R3.Ďakujem za komunikáciu a prajem všetko dobré.

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    18.02.2019 15:18
    Reaguje na Milanko 18.02.2019 09:51:

"Dobrý deň,pan Pánek , iba Vás chcem informovať podľa vyjadrenia zástupcu..." - zobrazit celý komentář

Dobrý den, tak děkuji za info. Divím se, že se mi chlapi z Hamy nepochlubili, že je to možné, když jsem tam byl naposled. Ale určitě se jich na to zeptám, protože to zní zajímavě.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace