Inzeráty- hotové peklo

  • ferda64
    ferda64
    Autor
    10.02.2019 21:42

    Zdravím
    Před půl rokem jsem si zde dal inzerát na nepoužitý Nikon FM-2 za velmi lákavou cenu, takže byl za dva dny prodán. Inzerát jsem zrušil, ale co jsem netušil je to, že po zrušení inzerátu se tento nesmaže, ale označí téměř nepostřehnutelnou ikonkou o neplatnosti inzerátu, a přesune do nějakého archivu, takže se zde již nezobrazuje. Obrovským problémem je to, že zde se sice nezobrazuje, ale internetové vyhledávače inzerát pořád nachází a nabízí, takže už půl roku zažívám doslova peklo- denně minimálně tři telefonáty, nebo SMS, nebo maily, nebo vše dohromady. Takže jsem už musel zablokovat všechny hovory a SMS od všech neznámých kontaktů (které nemám v seznamu), takže se mi zase nedovolají jiní, od nichž hovory potřebuji. Už jsem z toho na prášky.
    Proboha PROČ nejde inzerát definitivně smazat, jako na všech ostatních serverech? Fakt už mi z toho hrabe- tenle systém je šílenej.
    P.S. Teď koukám do mobilu a hádejte co- notifikace, že v posledních dvou hodinách byly zablokovány dvě SMS- odpovědi na inzerát. Něco s tím udělejte, nobo mi z toho mrdne.

  • E.B.E
    E.B.E
    10.02.2019 23:18
    Reaguje na ferda64 10.02.2019 21:42:

    "Zdravím Před půl rokem jsem si zde dal inzerát na nepoužitý Nikon FM-2 za..." - zobrazit celý komentář

    O jakou "ikonku" se jedná? Žádnou nevidím a podle mě sou platný i např. tyhle inzeráty z roku 2011: https://www.fotoaparat.cz/bazar/inzerat/2/nabizim-zrcadlovku-sony-a330-18-55-3-5-5-6/

  • ferda64
    ferda64
    Autor
    11.02.2019 13:47

    Jedná se tento inzerát, který se už v nabídce neobjeví, protože jsem ho zrušil- vpravo nahoře vedle ikony fakebůčku se objevila zelená ikonka "Ukončený". Jenže vyhledávače ten inzerát i přes ukončení pořád nabízejí, a nelze ho úplně smazat.
    https://www.fotoaparat.cz/bazar/inzerat/10147/nikon-fm2-nikkor-50-1-8/

  • E.B.E
    E.B.E
    11.02.2019 15:27

    JJ chápu. I tak by měly mít inzeráty svoji "platnost" a mazat se pak automaticky. Jinak stejný problém pocítí řada dalších

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    13.02.2019 14:11

    Bohužel tento inzerát se uchytil na vyhledávačích, takže vyběhl hned jako první odkaz na často zadávaná klíčová slova. Inzerát jsem smazal, pokud někdy narazíte na podobné problémy, stačí napsat na mail redakce a inzerát smažeme. Za problém se omlouváme.

  • ferda64
    ferda64
    Autor
    13.02.2019 17:44

    Dííííky.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse