"CHVÁLA NEOSTROSTI" Okem profesionála 01/2019

• E.B.E
    E.B.E
    07.01.2019 13:17

Zatím moc lidí nepochopilo, že se dá s neostrostí pracovat a plánovat ji při tvorbě díla. Většina jen vkládá fotky víceméně neostré a mázlé "omylem". Škoda :-(

• alikal87
    alikal87
    08.01.2019 13:03
    Reaguje na E.B.E 07.01.2019 13:17:

"Zatím moc lidí nepochopilo, že se dá s neostrostí pracovat a plánovat ji..." - zobrazit celý komentář

Zdárek, máš recht a plně souhlasím. Po přečtení článku "Chvála neostrosti" jsem se musel zamyslet nad mou vloženou fotografií a svědomí mě donutilo jí smazat a víc nad tématem přemýšlet. Což by neuškodilo spoustě dalších vkladatelů pouze "nepovedených" fotek.

• E.B.E
    E.B.E
    08.01.2019 13:41
    Reaguje na alikal87 08.01.2019 13:03:

"Zdárek, máš recht a plně souhlasím. Po přečtení článku "Chvála neostrosti"..." - zobrazit celý komentář

Nikoho jsem nejmenoval. Ale jak říkáš, "nepovedených" fotek. Málokdo s neostrostí počítal před zmáčknutím spouště. Většinou jde o důsledek špatného odhadu času a nepřizpůsobení se podmínkám, ale proč to "neprodat" do soutěže?! :-( A stačí při tom tak málo...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace