Téma dne "Kulatý je svět" čtvrtek 1.11.18

  • MSD
    MSD
    06.11.2018 07:55

    Děkuji za blahopřání a Míle za téma i jeho vyhodnocení. A všem za krásné fotky v TD. Nové téma jsem právě poslal do redakce :-)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    06.11.2018 09:32

    Míle poděkování za bleskové sečtení a Mirkovi i všem zúčastněným velká gratulace :)
    Jsem velmi zvědavá na další Mirkovo téma, Zátiší s kladivem bylo velmi podařené ;)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    06.11.2018 09:38

    A taky moc děkuji za hlasy, třetí místo mě opravdu hodně překvapilo.

  • Festa
    Festa
    06.11.2018 10:28

    EMeSDé, bylo to o prsa, ale nakonec jsi vyhrál sám nad sebou.
    A samosebou i nad těmi pod Tebou.
    A možná i tím nad Tebou. :-)
    Šikovnej kluk.
    V

  • Festa
    Festa
    06.11.2018 10:30

    Mílo, alespoň se Ti z toho sčítání nezatočila hlava, jak jsem doufal.
    Přiznám se, že jako nováček jsem taky měl problémy s hodnocením, ale nakonec jsem to zvládl.
    Dík za odvedenou práci.
    Vašík

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    06.11.2018 14:31
    Reaguje na Festa 06.11.2018 10:30:

    "Mílo, alespoň se Ti z toho sčítání nezatočila hlava, jak jsem doufal...." - zobrazit celý komentář

    Ono toho bylo hodně, někdy stačí chybička a můžeš jet od začátku, až mi z toho bolelo za krkem, ale odsouhlasení výsledků kamarádkou přineslo jistotu a ušetřilo čas, za to ji moc díky, :-) Nejhorší problém dělaly brýle, jedny před sebe na papír, druhé na obrazovku, už jsi zkoušel mít dvoje brýle na nose? ;-)

  • kikiris
    kikiris
    06.11.2018 17:12

    Nedávno jsem si pořídil brýle, které řeší tento problém. Mají vrchní část skla přizpůsobenou na monitor a tu spodní na klávesnici (nebo papír) a vidím dobře
    na obojí. Bohužel cena takových brýlí je taková, že lze za ni pořídit tělo Pentaxu K-70... :-)

  • MSD
    MSD
    06.11.2018 18:41

    Aby se to urychlilo, tak téma dalšího TD je prosté a záludné - TMA :-)))

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    06.11.2018 19:03
    Reaguje na MSD 06.11.2018 18:41:

    "Aby se to urychlilo, tak téma dalšího TD je prosté a záludné - TMA :-)))..." - zobrazit celý komentář

    No ježiš! To je opravdu velmi rafinované téma.
    Tak díky a těším se :)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.11.2018 19:19

    No propánajána, vždyť to je to, co neumím. Tak Ty jsi mne vyhmátl, aspoň se to musím pokusit napravit. Díky za rychlost vyhlášení a těším se moc :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse