Technický dotaz na FotoAparát.cz

  • Josef Prachař
    Josef Prachař
    Autor
    30.07.2018 15:55

    Můj účet zde byl založen registrací přes Facebook a funguje dobře.Ted' se však marně pokouším přihlásit se k tomuto účtu přes mobilní telefon přesto že mi na něm e-mail i Facebook fungují dobře.V čem je tedy problém? Jak jsem postupoval: Klikl jsem na nápis PŘIHLÁSIT ukázalo se přihlašovací okno a tam jsem dole klikl na modré pole PŘIHLÁSIT PŘES FACEBOOK. Ukázalo se však jen červené chybové hlášení že se přihlášení nepodařilo.Zkusil jsem to pro jistotu ještě několikrát se stejným výsledkem.Tak jak to tedy je?

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    30.07.2018 17:40

    Poslu dotaz webmasterum. Bohuzel mam jiny mail na FB a jiny na fotoaparat.cz. tak to neumim overit...

  • E.B.E
    E.B.E
    30.07.2018 20:18
    Reaguje na Josef Prachař 30.07.2018 15:55:

    "Můj účet zde byl založen registrací přes Facebook a funguje dobře.Ted' se..." - zobrazit celý komentář

    Není třeba chyba v tom, že jsi pořád přihlášenej na počítači? ...nemyslím, že se jde přihlásit znova z jiného zařízení, dokud se z prvního neodhlásíš

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    30.07.2018 21:01

    prihlaseni pres FB by na mobilu melo jit a skutecne nefunguje...ale uz s na tom pracuje...predavam info...

  • Josef Prachař
    Josef Prachař
    Autor
    31.07.2018 15:08
    Reaguje na Helena Macenauerová 30.07.2018 21:01:

    "prihlaseni pres FB by na mobilu melo jit a skutecne nefunguje...ale uz s na..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji a čekám co z toho nakonec bude.Jsem přesvědčený že jestli-že jsem přes Facebook zaregistrovaný na stránce, tak přihlášení z jiného zařízení rovněž přes Facebook musí být normálně možné, zvláště když v přihlašovacím okně je tato možnost výslovně uvedena.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse