Téma dne "Přísloví a pověry" - čtvrtek 2. 8. 2018

  • Festa
    Festa
    03.08.2018 19:49

    Vidím, že zábava byla na chvíli narušena, ale že naši ajťáci dali vše do pořádku. :-)
    Tak doufám, že se Vám taky, asi po dlouhé době povede to, že hlasovat budou všichni,
    jež vložili. Ať s tím mám co nejvíc práce!
    Děkuji Vašík

  • Festa
    Festa
    07.08.2018 00:01

    Téma dne "Přísloví a pověry" - vyhlášení výsledků.
    Zúčastnilo se 18 přispěvatelů s 37 fotografiemi.
    Hodnocení z neznámých důvodů neprovedla jediná osoba,
    která se asi nezalekla Karkulky. :-) A za to Vás chválím a děkuji.
    1. místo MSD s Akt X - 21 bodů
    2. místo Míla V. s Jednou lehkou - 20 bodů
    3. místo Čumáčková s T....... - 13 bodů

    Jako celkového vítěze bych uvedl MSDého, se dvěmi fotkami- 31 bodů!
    Další výsledky uvádět nebudu. Jedině za dobití mobilního tarifu, zašlu ve zprávě. :-))
    Blahopřeji všem zúčastněným a vítězům. Doufám, že jste se nebavili jen u vymýšlení a focení, ale hlavně v komentářích, které se nesly na vlně veselí.
    A Mirkovi předávám pomyslnou štafetu.
    Proti výsledkům lze podat odvolání, ale nebude to nic platné.
    Mějte se i s blízkými fajn.
    Vašík

  • MSD
    MSD
    07.08.2018 00:20

    Vašíku, to je nový rekord ve vyhlášení soutěže! Blahopřeji ti a děkuji ti za skvělé řízení celého TD. A blahopřeji i zúčastněným. Vítězi jsme všichni. Fotky byly nápadité, pestré a zábavné. Ráno pošlu do redakce nové téma. A to už tak veselé nebude :-)

  • KIV
    KIV
    07.08.2018 00:32

    Upřímné gratulace vítězi, a omluvte prosím Festu, že mu to vyhlášení tak trvalo, byl pracovně vytížen, jak předem avízoval... :-)

  • KIV
    KIV
    07.08.2018 00:35
    Reaguje na MSD 07.08.2018 00:20:

    "Vašíku, to je nový rekord ve vyhlášení soutěže! Blahopřeji ti a děkuji ti..." - zobrazit celý komentář

    Dovolím si hádat nové téma: cokoliv na černém pozadí... :-)

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    07.08.2018 06:25
    Reaguje na MSD 07.08.2018 00:20:

    "Vašíku, to je nový rekord ve vyhlášení soutěže! Blahopřeji ti a děkuji ti..." - zobrazit celý komentář

    Upřímně blahopřeju! Jsem si jistá, že nové téma bude chytré a nápadité a... každopádně se na něj zajdu přinejmenším podívat. Mějte se tu všichni dobře. Da.

  • Festa
    Festa
    07.08.2018 06:33
    Reaguje na KIV 07.08.2018 00:32:

    "Upřímné gratulace vítězi, a omluvte prosím Festu, že mu to vyhlášení tak..." - zobrazit celý komentář

    Co bych pro Vás neudělal. :-)

  • Festa
    Festa
    07.08.2018 06:36
    Reaguje na Dana Kovaľová 07.08.2018 06:25:

    "Upřímně blahopřeju! Jsem si jistá, že nové téma bude chytré a nápadité a......" - zobrazit celý komentář

    Trochu mi to přijde, jako by moje téma bylo blbé a bez nápadu.
    Budu si ale myslet, že ne. :-)) V

  • Marie
    Marie
    07.08.2018 09:47
    Reaguje na Festa 07.08.2018 00:01:

    "Téma dne "Přísloví a pověry" - vyhlášení výsledků. Zúčastnilo se 18..." - zobrazit celý komentář

    Vašíku... super. Prostě se s tím ne...pářeš :-) A je to. Tvoje TD bylo opravdu skvělé - moc jsme se pobavili, museli jsme asi více přemýšlet. Vytvořilo velmi dobrou kamarádskou a přátelskou náladu. Díky.

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    07.08.2018 09:57

    Vašíku, lámeš jeden rekord za druhým. Minutu po půlnoci už je hotové vyhodnocení, Karkulka taky neuvěřitelně zabrala, téma bezvadné, bavili jsme se (skoro) všichni.
    Gratulace vítězi a věřím, že tě ještě trumfne :)
    Tak díky :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse