TD "Duben - měsíc BESIPu" čtvrtek 3.5.

  • KIV
    KIV
    19.04.2018 10:28

    Tak já nevím. Čas běží, v okolí žádná bouračka, na rádiu hlásili jedno auto otočené na střechu ale neudali přesnou polohu tak zas nic... co já to jenom vložím, a ještě to má být "čerstvě" nafoceno. Pár výmolů by v okolí bylo, ale stačí to na umístění v soutěži?

  • Petr Ernest
    Petr Ernest
    20.04.2018 01:25

    No snad budu mít štěstí.

  • čumáčková
    čumáčková
    23.04.2018 10:21

    Co takhle prevence.... ta nám také zvyšuje bezpečnost... tam se již dá něco ulovit ... přiznám se, že zatím také nic nemám

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    01.05.2018 15:26

    DUBEN - MĚSÍC SILNIČNÍHO PROVOZU - není to lehké téma, a blíží se :) ...už pozítří!
    Připomínám pravidla VELMI STRUČNÉ:
    Fotografie se vkládají JEN ve čtvrtek 3.5. – celých 24 HODIN. Hodnotí pouze soutěžící tak, že napíšou do popisku své fotografie vítěze na 1.-3. – hodnotit můžete do pondělí 7.5. 23:59

    Pravidla podrobnější/doplňující:
    1) Nové téma dne je "DUBEN - MĚSÍC SILNIČNÍHO PROVOZU". Foťte, přemýšlejte, inspirujte se (...nemělo by se hledat v archivu, ale v krajním případě je to povoleno...)
    2) VKLÁDÁNÍ fotek do soutěže = ve ČTVRTEK 3. května od PŮLNOCI do PŮLNOCI
    3) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link) Hodnotit můžeš už od čtvrtka až do pondělí 7.5..
    4) vložit můžeš MAX 3 fotky

    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Tento den (čtvrtek 3.5.. 2018) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené V tento den ale PRO tento den :).
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsící.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz)
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii)

  • čumáčková
    čumáčková
    03.05.2018 10:43

    Soutěž je soutěž, ale někdo si spletl TD se seznamkou. Zbytečně tak zahlcuje galerii fotografiemi, které s BESIPEM nemají co dělat.

  • Festa
    Festa
    03.05.2018 11:52
    Reaguje na čumáčková 03.05.2018 10:43:

    "Soutěž je soutěž, ale někdo si spletl TD se seznamkou. Zbytečně tak..." - zobrazit celý komentář

    Autor nepoužil translator. Řekl bych, že nezahlcuje jen tuto galerii.

  • KIV
    KIV
    03.05.2018 12:45

    Jo, myslíte ty, co jich je poslední týden asi třicet vložených do galerie a teď naskakují i do soutěže, a mají v náhledu čínské znaky v (nepovoleně dlouhém) názvu fotky?
    Od té doby, co jsem na něco méně nápadného klikla, a pak se mi začaly systematicky zašifrovávat soubory v počítači, a obdržela jsem oznámení, že mám zaplatit a že mi to odblokují, prostě tyhle věci neotvírám.
    Takže se omlouvám, ale soutěže TD se asi poprvé nezúčastním.

  • čumáčková
    čumáčková
    03.05.2018 13:00
    Reaguje na KIV 03.05.2018 12:45:

    "Jo, myslíte ty, co jich je poslední týden asi třicet vložených do galerie a..." - zobrazit celý komentář

    To je škoda. Volala jsem do redakce ... na zabezpečení galerie se pracuje ...

  • KIV
    KIV
    03.05.2018 20:08

    Něco nového? Možná bychom mohli aspoň vložit, a hodnotit a komentovat až se to úplně dořeší...

  • KIV
    KIV
    03.05.2018 20:46

    Je málo příspěvků, tak podpořím, komentovat budu až se to dořeší...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse