Novinka: Sony Alpha A7 III

• Montypeter
    Montypeter
    13.04.2018 19:46

Tohle je budoucnost digitální fotografie a tzv zrcadlo killer ... velikost, váha a kvalita full frame +
    No, asi vím přesně co bude na Vánoce pod stromem :-)

• Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Autor
    14.04.2018 10:26
    Reaguje na Montypeter 13.04.2018 19:46:

"Tohle je budoucnost digitální fotografie a tzv zrcadlo killer ... velikost,..." - zobrazit celý komentář

Jestli něco brzdí Sony v rozletu po technické stránce, je to nabídka a ceny objektivů. V tom se 30 let staré AF systémy zrcadlovek dohánějí pomalu :-)

• E.B.E
    E.B.E
    14.04.2018 11:10
    Reaguje na Montypeter 13.04.2018 19:46:

"Tohle je budoucnost digitální fotografie a tzv zrcadlo killer ... velikost,..." - zobrazit celý komentář

velikost, váha, kvalita.... myslím, že to je ergonomické plus zrcadlovek. Mimochodem: 650g? tolik váží klasická zrcadlovka. Jen se líp drží a ovládá. Ale jinak ne, že proti bezzrcadlovkám něco mám. Dokonce se mi některé dost líbí. Jen ne zrovna sony. A budoucnost? ...trochu jako v dotykových telefonech? Proto spousta lidí hledá stále tlačítkovej a výrobci se k nim začínají vracet? :-)

• kikiris
    kikiris
    14.04.2018 16:44

Zdravím,
    tak tak, nedávno jsem si pořídil klasické tlačítkové "véčko", které používám
    jako pevnou linku do kapsy - přijmout hovor a zavolat si. A z podobného důvodu
    jsem koupil středoformátový dálkoměr na svitkový film... :-)

• Montypeter
    Montypeter
    14.04.2018 18:51
    Reaguje na Jakub Súkeník 14.04.2018 10:26:

"Jestli něco brzdí Sony v rozletu po technické stránce, je to nabídka a ceny..." - zobrazit celý komentář

A co NIKON prý se šušká, že taky něco bude a jako majitele D7200 mě to dost zajímá :-)
    Pokud nepohne jdu do Sony. Měl jsem v ruce a je to paráda :-)
    Objektivy můžeš dát jaký chceš značky pokud hodíš redukci = největší výběr skel všech značek ! Bohužel kvalitní ZEISS jsou dost drahé a ty obyč nic moc v kvalitě.

• E.B.E
    E.B.E
    14.04.2018 20:16
    Reaguje na kikiris 14.04.2018 16:44:

"Zdravím, tak tak, nedávno jsem si pořídil klasické tlačítkové "véčko",..." - zobrazit celý komentář

Tak nic proti trendům. Jen mě mrzí, že díky nim se "zapomíná" i na nás ostatní. Kteří techniku používáme jinak.Ostatně pod slovem trend jde obvykle o větší zisk výrobců. To si musíme přiznat. K telefonu: Ani jsem tak nemyslel, že mi vadí nové technologie. Naopak. Ale v jiným obalu. Sám používám sice chytrý a tlačítkový, ale notně starý telefon. A při svém povolání, či při sportu, si nedovedu představit nosit tu křehkou,velkou placku s několikahodinovou výdrží. Můj telefon i po letech zvládá týden s deset let starým akumulátorem a má všechno, co dnešní telefony. Jen samozřejmně s obstarožním softem i hardvérem. Ale hlavně tisíckrát spadl na beton, několikrát plaval a stále je v kuse a funguje. Co je důležitý.Díky tlačítkům se dá ovládat poslepu a jednou rukou.Bohužel, dneska si nic obdobnýho v novým provedení nekoupíš . jako u jiné elektroniky :-(

• Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Autor
    15.04.2018 18:11
    Reaguje na Montypeter 14.04.2018 18:51:

"A co NIKON prý se šušká, že taky něco bude a jako majitele D7200 mě to dost..." - zobrazit celý komentář

Adaptéry na a7 používám dost, ale na spoustu věcí to nativní skla nenahradí...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace