Vyčistění čipu

  • Jarmila  - Karamel
    Jarmila - Karamel
    Autor
    28.01.2018 16:50

    Prosím,neví někdo o fotoservisu v Liberci,kde by vyčistili čip u Canonu? díky:)

  • E.B.E
    E.B.E
    28.01.2018 19:11
    Reaguje na Jarmila - Karamel 28.01.2018 16:50:

    "Prosím,neví někdo o fotoservisu v Liberci,kde by vyčistili čip u Canonu?..." - zobrazit celý komentář

    Neznám, ale strýček google říkal, že prej http://allservice.cz/servis_foto__liberec Jinak dost triviální věc, hotová za dvě minutky a zadarmo, pokud máš aspoň pár základních drobností. I návodů na netu milion

  • E.B.E
    E.B.E
    28.01.2018 19:13

    Osobně bych nenechal nikoho, aby se mi vrtal ve foťáku, byť jako "odborník". Už jsem pár takových potkal

  • E.B.E
    E.B.E
    28.01.2018 19:21

    ...sem se podíval blíž a asi divná firma. Už jen podle jejich stránek. Tak sem asi neporadil nejlíp. Pak snad ještě možnost, že se domluvíš v nějakým fotografickým ateliéru. Nejspíš nemají opravnu fotopřístrojů, ale myslím, že vyčistit přístroj by pro ně měla být hračka. Pochybuju, že by svoje přístroje někam složitě posílali

  • E.B.E
    E.B.E
    28.01.2018 21:47

    https://www.youtube.com/watch?v=KY7nQZUuMr4

  • Jarmila  - Karamel
    Jarmila - Karamel
    Autor
    28.01.2018 21:48
    Reaguje na E.B.E 28.01.2018 19:21:

    "...sem se podíval blíž a asi divná firma. Už jen podle jejich stránek. Tak..." - zobrazit celý komentář

    Jj,díky také jsem na tu firmu koukala,ale nenašla jsem adresu,proto jsem se informovala tady:)...sama se do toho pustit nechci,je to už strašně zanešené a jet s tím na Vinohradskou do Phy,je zdlouhavé.Snažila jsem se štětečkem čistit mnohokrát,myslím,že je to ještě horší:(
    Tak moc děkuji za snahu,jsem z toho špatná. Díky Jarmila.

  • E.B.E
    E.B.E
    28.01.2018 21:51
    Reaguje na Jarmila - Karamel 28.01.2018 21:48:

    "Jj,díky také jsem na tu firmu koukala,ale nenašla jsem adresu,proto jsem se..." - zobrazit celý komentář

    štěteček je na houby...to už raděj jen fouknout balónkem ...ale zrovna sem ti linkl video. Prostě chvilka...a nijak se neboj. čip je ze skla...není tak háklivej, jak se zdá. Objektivy si taky utřeš hadýrkou

  • Jarmila  - Karamel
    Jarmila - Karamel
    Autor
    29.01.2018 10:02
    Reaguje na E.B.E 28.01.2018 21:47:

    "https://www.youtube.com/watch?v=KY7nQZUuMr4..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj,moc díky za video,když na to koukám,je to jednoduché:)pokusím se něco provést sama.Foukačku mám,tak ještě vyzkouším ji:)a potom,kdyby nic,koupím tyčinky....jsem ti moc vděčná za rady,potěšilo mně:)Díky Jarmila.

  • E.B.E
    E.B.E
    29.01.2018 10:37
    Reaguje na Jarmila - Karamel 29.01.2018 10:02:

    "Ahoj,moc díky za video,když na to koukám,je to jednoduché:)pokusím se něco..." - zobrazit celý komentář

    Mimochodem: Nepotřebuješ ani to "speciální" náčiní. Stačí slušná vodička na optiku, brejle a na nějakou plastovou, dřevěnou, tyčinku (sem používal třeba plastový "lžičky" na zmrzku. Takový ty lopatičky) namotat, přilepit, kousek vhodné jemné mikrovláknové utěrky. Já používám i vatu, ale ne normální. Prodává se ...nevím jak se menuje...odmaštěná. Jestli je lékařská či jaká nevím. Obyčejná dělá mastný tahy na skle...si vyzkoušíš na objektivu nebo skle

  • Jarmila  - Karamel
    Jarmila - Karamel
    Autor
    29.01.2018 11:52

    Nojo,500kč za tyčinky ,které použiju jednou je dost:) Utěrčičku mám,brýle také,jen tu lžičku a vodičku ne:D ...ještě by bylo fajn,kdyby to za mně provedl někdo,kdo se nebojí vyklopit zrcátko...atd:))...chvíli to potrvá,než dám všechno dohromady:))
    Jsem ti moc vděčná za zájem a rady:)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse