• Štěpán Jůsko
    Štěpán Jůsko
    12.07.2006 17:00

    sorry, ale ty fotky jsou děsný
    nelíbí se mi ani jedna

  • Igor Šlaufek
    Igor Šlaufek
    14.07.2006 10:55

    zdravim, jenom bych chtel podotknout, ze 23. - 25. kvetna nebyl vikend, 23. kvetna je utery.

  • Duke Vam Piere 0 7
    Duke Vam Piere 0 7
    16.07.2006 18:30

    Máš recht. By mě zajímalo, jak to vnímali účastníci. Odjeli tam víkendový WS, kde pobývali od úterý do čtvrtka. To je horší něž časový posun při letu do třeba do Číny.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    17.07.2006 15:06

    ahoj...mate pravdu, termin byl od 26.-28.5. diky, opravime...co se tyka fotografii.. zprava workshopu neni o tom, abychom zverejnili fotografie porizene za idealniho pocasi a idealniho svetla a k tomu doupravene ve Photoshopu...cilem bylo, jak fotit ceskou krajinu a to se dovedeli ucastnici workshopu primo na miste...pro info, kdyz jsem oslovovala lektory (i znasi galerie) na workshop Jak fotit krajinu, vetsina se bala, ze nevi, co by delali, kdyby nevyslo pocasi... pocasi nam nepralo, fotografie jsou neupravene a jejich cilem je ukazat ceskou krajinu, ne krajinu imaginarni...

  • Aleš - Hořčák
    Aleš - Hořčák
    18.07.2006 11:37

    Nez jsem absolvoval tento workshop,
    take bych asi o tech fotkach (mysleno komposici) napsal neco podobneho. Dnes se na to divam trochu jinak. My jsme tam nefotili pohlednice, ale urcite motivy. Bylo to dost zajimave, a mohu jenom doporucit.
    Zdar Buch....

  • Aleš - Hořčák
    Aleš - Hořčák
    18.07.2006 11:45

    Neco pro Helenu od Rejpala-drobnosti v textu:
    "Slunce stridalo dest", ja bych rekl "slunce stridal dest", stridajicim byl dest a ne Slunce, atd...
    Dobre svetlo vsem...

  • Renka
    Renka
    18.07.2006 22:52

    co se týče počasí, bylo po vetšinu času hnusně, co se týče atmosféry a obsahu, bylo po většínu času velmi příjemně a přínosně. A jak řekl i Mitchel, o pohlednicích to fakt nebylo... čili nějaký ten posun ve vědomí a koukání by se u nás našel.. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    19.07.2006 23:34

    Ahojky Rejpale, udelal jsi mi radost, a tak jsem mozna zase moudrejsi... :))

  • Radek Burda
    Radek Burda
    04.08.2006 12:48

    hmmm....tak teda obri nejsou nic moc, doufejme ze to spis bylo krajinou a svetlem a ze teorie to vylepsila.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse