• Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    27.11.2005 09:39

    Když jsem viděl reportáž v televizi, tak jsem si říkal, jestli se někdo z "Kadaňáků" "odhodlal mrznout s foťákem v ruce.
    Pěkné a díky Petře.

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    27.11.2005 10:42

    Moc dobrá reportáž Petře

  • Radek Masár
    Radek Masár
    27.11.2005 13:26

    Opravdu pěkné momentky.

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    27.11.2005 14:29

    Ahoj Petře, byli jsme tam samozřejmě taky, musím Tě pochválit, reportáž z ojedinělý akce jsi udělal bezvadnou !! Z.

  • Tono Raditsch
    Tono Raditsch
    27.11.2005 14:49

    parada, clanok aj foto paci!...ale predstav si - siroke ohnisko a pekne zblizka, to by bolo teprva nieco...teda ak by si prezil...:-)

  • Martin Kozák
    Martin Kozák
    27.11.2005 15:09

    Článek je opravdu objevný...
    Jinak já bych kontinuální ostření vypnul a nechal tam one shot - na co taky, když vzdálenost zaostření zůstává pořád stejná? Aspoň nehrozí, že cuknu během sekvence foťákem a ten třeba přeostří někam jinam....

  • Shadow - Marcel Šolta
    Shadow - Marcel Šolta
    27.11.2005 15:58

    moc pěkný Petře -díky za zprostředkování aspoň takto

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    Autor
    27.11.2005 17:24

    2mk: měl jsem v úmyslu jen stisknout a koukat kam, to padá. I tak je zdejší gifko ze všech snímků. Zradila relativně pomalá karta... No a protože měl komín padat "jako šraňky" (tedy podle Leoše Mareš), tak se měl přiblížit o sto metrů a nechtěl jsem risknout neostré fotky, nebo malý počet s neustálým mačkáním spouště.

  • danny666
    danny666
    27.11.2005 18:03

    dobra reportaz, ja byl hlavne nadsen z rautu pro novinare, nejvice mi chutnal krém s takovejma buchtičkama :) gif je skvělej, škoda, že jsi nefotil ze stativu, aby byl gif "klidnější" (já osobně jsem se předem informoval, kam komín má padat a mohl jsem si tak předem naplánovat kompozici)
    kdyby někoho zajímalo, tak tady je má galerka z tušimic (na rozdíl od mnoha novinářů jsem neutekl hned po výbuchu domů, ale domluvil jsem si i exkurzi k ruinám): http://www.prekarch.wz.cz/tusimice/page1.htm

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    Autor
    27.11.2005 21:42

    QV: já taky věděl kam padat má, ale nevěděl jsem kam padne konec doopravdy... a aby mi na snímku chyběl jsem fakt nechtěl
    po odstřelu: dobrý fotky ;-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse