Majo Srník - Minulost v přítomnosti

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    05.10.2005 08:06

    Ahoj majo. Zdravím a přeji řadu skvělých záběrů.
    Ivan

  • Peter Sirota -Peet
    Peter Sirota -Peet
    05.10.2005 08:09

    Majo ,ako vždy krásne,plnohodnotné zábery,želám dobré svetlo :)) Peet

  • radoz
    radoz
    05.10.2005 08:37

    caf majo, dost dobre, najviac sa mi paci, ze fotis bezne veci inak, dobre oko, preciznost vo vybere sceny a trpezlivost, to si ty, videl som to :o)
    rado

  • Shadow - Marcel Šolta
    Shadow - Marcel Šolta
    05.10.2005 09:02

    Čauky Majo - jak jinak, než moc pěkný. Držím palce do budoucna.

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    05.10.2005 09:36

    a tak uz je to tu....DAKUJEM za komentare a mile slova pani, este dodam ta bez nazvu sa vola " videl som aniela" je to montaz samozrejme....taka moja osobna zalezitost... cela seria je ladena jednoducho,po dlhej dobe bez rodnej zeme staci cloveku malo nato aby bol stastny ...tieto fotky su take utrzky toho co som doma zazil, kazda ma svoj pribeh.... tak dufam Vas oslovia .... majo

  • Stefan Kordos Therion
    Stefan Kordos Therion
    05.10.2005 10:15

    pekne Majo

  • Róbert Štefanka
    Róbert Štefanka
    05.10.2005 10:18

    No ja sa tiez pripajam ku gratulacii :-D

  • Otakar Mucha
    Otakar Mucha
    05.10.2005 10:54

    přeji dále dobré světlo, jen mi trosku chybí více informací o tobě, např. co tě baví mimo focení, jak se ti zije za mořem atd
    serie mně urcite zaujala

  • Lubo Torok
    Lubo Torok
    05.10.2005 11:21

    moj favorit je vecna skoda tohto momentu :)) uz len ten nazov stoji za vystavenie :)))
    ostatne su tiez fajnove.

  • Josef Podvalský
    Josef Podvalský
    05.10.2005 12:10

    Zavedení této rubriky byl výborný nápad. Povídání by mohlo být delší včetně předání třeba vlastních zkušeností. U tuzemských autorů to bude asi jednodušší a navíc bude mít člověk možnost porovnat si zkušenosti třeba s použitou technikou, materiálem, zpracováním atd. Jistě se to časem vytříbí a zatím aspoň díky za tento nápad. Jinak o prvním autorovi a jeho fotkách již řekli všechno moji předchůdci a jen bych se opakoval. Výborně!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse