Test fotoaparátu Konica Minolta Dynax 5D - díl I.

  • Honza Dobeš
    Honza Dobeš
    27.09.2005 22:48

    ja chapu, na co si narazel ... kazdopadne kdybys mel nekdy nejakyho lepsiho canona v ruce (eos 1d,5d,1v,3) s 580tkou bleskem a L objektivy, tak bys takovouhle pitomost nikdy nevypustil. bez urazky ;-)

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    28.09.2005 07:43

    Canonů jsem měl v ruce už dost. Dobré kousky i ty horší. Vše je otázkou vkusu, zkušeností, toho co komu vyhovuje a co si oblíbí. Ty preferuješ Canon. Já si před 15lety oblíbil Minoltu a nelituju. A neznamená to, že bych výrobky Canonu pohrdal a plival na ně..
    každému co blízké jest..

  • Honza Dobeš
    Honza Dobeš
    28.09.2005 09:50

    čárlí, 28.9.2005 7:43> s tim samozrejme souhlasim, na druhou stranu s tvym vyrokem o eos 5d a dynaxu petce souhlasit nejde :-) navic, kdyz se podivas kolem sebe, ukaz mi kolik profiku pouziva Minoltu, jako pracovni nastroj ... ja neznam nikoho ...

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    28.09.2005 10:17

    jako profík se necítím a v jejich řadách se nepohybuji, takže jich ani moc neznám a nijak mi to ve fotografování nechybí.
    A ty co znám používají Leicu.

  • Honza Dobeš
    Honza Dobeš
    28.09.2005 10:24

    :o) leicu v digi? to asi znas pekny blazny, nebo rozverne miliardare bez smyslu pro kvalitu :-)))) btw ten "novy" 10mpix digital back pro Rkovou Leicu nema na 1Ds mII sanci, dokonce bych se nebal srovnani s mym 8mpix 1D mII a to nemluvim o rychlosti, cene a spektru rychlych, dlouhych objektivu ... ikdyz Leica ma objektivy nadherny. to je fakt ... kazdopadne profika s leicou fakt osobne neznam :-)

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    28.09.2005 11:10

    ale já vůbec nemluvil o digi...

  • Honza Dobeš
    Honza Dobeš
    28.09.2005 14:41

    aha, tak profika, co foti na kinofilm neznam taky ani jednoho ... zvlast,kdyz po tobr dneks akazdej chce za 10 minut vypaleny cd...

  • Vladimír
    Vladimír
    30.09.2005 21:59

    čárlí: díky moc za rady. Už jí mám (5D)a je skvělá!!! Vzal jsem jí zatím v setu a zatím mám objektiv z klasický 5ky. Hodně úspěchů a trpělivosti :-)))

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    03.10.2005 07:33

    to jsem rád že jsem pomohl a jsi spokojený :o)

  • Jan Brzak
    Jan Brzak
    06.10.2005 17:01

    čárlí, prosim tě už tomu HLUPÁKOVI (DOOBA) na nic neodepisuj, když se ho přestaneš všímat, přestane ho to bavit. mám asi svých problémů dost a léčí si to na fotoaparátu. zdravim

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse