FotoInspirace, 2.díl - Fotografování vážek

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    15.08.2005 08:26

    Prima článek.
    Tu publikaci jsem si objednal a byla mi promptně doručena. I s poplatky vyjde na něco málo přes 100 korun (poplatky jsem platil ke každé knize i když jsem jich dostal víc najednou).

  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    15.08.2005 09:04

    Bezva článek
    Hlavně díky moc za ten odkaz na publikaci. S určováním druhů mám vždy největší problémy takže se bude moc hodit!

  • Fotograf 26
    Fotograf 26
    15.08.2005 10:29

    Tak tomu se říká výborně zpracované téma. Ač jsem ty potvory v životě nefotil tak jsem si to přečetl se zájmem od začátku až do konce. Díky.

  • Kristinka Trnková
    Kristinka Trnková
    15.08.2005 14:05

    i mně se článek skutečně líbil. zrovna posledně jsem vyrazila "na lov", jediné, co mě mrzí je to, že jsem potkala samé "modré" vážky (šídélka) a přitom se mi tak strašně líbí ta červená :'( :)) kdybyste někdo věděl, kam vyrazit za červenou, dejte pls vědet :))

  • Pavel Krásenský
    Pavel Krásenský
    15.08.2005 16:46

    Myslím, že je to povedený článek, který ukazuje na základní problémy spojené s focením této velmi zajímavé hmyzí skupiny:-) A jak je vidět na FA focení vážek se věnuje velmi mnoho lidí a jsou nám všem příjemným rozptýlením:-)

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    15.08.2005 18:11

    SUper. Už utíkám na ten odkaz.

  • David Bubák
    David Bubák
    16.08.2005 16:34

    Pro Kristinku. Ta "červená" je šidélko ruměnné, které se řadí mezi jarní druhy. Létá nejdéle do začátku srpna, takže letos už je na něho pozdě. Ale příští rok od konce dubna už bude zase k zastižení. Tak hodně štěstí.

  • Kristinka Trnková
    Kristinka Trnková
    16.08.2005 17:53

    Lanius: strasne moc dik, to se hodi vedet... ja jedno zastihla jeste asi 5. srpna, ale bylo tak neposedny, ze mam jen jednu rozmazanou fotku. jeste jednou dik, pockam si do jara :))

  • Tomáš Hrubý
    Tomáš Hrubý
    17.08.2005 12:03

    Hezký článek, ale odbýt blesky jedinou větou je podle mě dost nešťastné. Ne, že by to bez nich nešlo, jsou ale velmi praktické. Osobně po delších zkušenostech blýskám skoro vše...

  • Tomáš Hrubý
    Tomáš Hrubý
    17.08.2005 12:04

    A ještě méně vážný příspěvěk - celý článek je hovadina, neboť každý, kdo sleduje TV reklamy dobře ví, že se vážky nejlépe fotí mobilem :-))))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse