tak zaprve závěrka vydává dost hlasitý zvuk,zrcadlo mírně kope a zadruhe spoušt de trochu ztuha-nejsem tudiž moc spokojen doufám že to není vadou fotoaparátu,ale ve srovnání např.s nikonem f80 je tento přístroj ve zmíněných nedostatcívch značně pozadu j.s.
tak zaprve závěrka vydává dost hlasitý zvuk,zrcadlo mírně kope a zadruhe spoušt de trochu ztuha-nejsem tudiž moc spokojen doufám že to není vadou fotoaparátu,ale ve srovnání např.s nikonem f80 je tento přístroj ve zmíněných nedostatcívch značně pozadu j.s.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).