ATELIER III - portrét a způsoby nasvícení

  • milan milan
    milan milan
    28.10.2003 22:06

    Krasný model, pěkne zpracovani, vyčerpávající komentář. Ja myslím, že není co dodat!

  • Georg Black
    Georg Black
    05.11.2003 15:37

    Už dlouho jsem nečetl něco tak dobře pochopitelného. Názorné fotky téměř dokonalé. díky

  • Dan Žikeš
    Dan Žikeš
    12.11.2003 13:38

    Po lopatě rovnou do kebule, výborná práce. Díky.

  • basista
    basista
    18.11.2003 15:22

    Děkuji. Přečetl, pochopil, a jdu udělat banku, abych si koupil ty světla a ateliér a mohl v klidu všechno vyzkoušet ;)))
    Díky za návod nejen JAK, ale hlavně PROČ ZROVNA TAKHLE svítit.

  • Petr Strnádek 1
    Petr Strnádek 1
    18.11.2003 17:33

    rád bych portrét vyzkoušel, ale nemůžu si dovolit kupovat zařízení. Takže bych chtěl využít běžných svítidel (lampy a lustry :-) Jak tedy vhodně nahradit studiové deštníky, aby bylo světlo měkčí a modelinka mi nemžourala do objektivu?
    rady uvítám i na vpokoji@post.cz

  • Ondřej Bezděk
    Ondřej Bezděk
    30.11.2003 14:15

    Je co dodat. Kdy bude pokračování??? Je přece škoda, aby tak zdařilý seriál skončil.

  • Jana Dvořáková
    Jana Dvořáková
    29.12.2003 14:49

    ráda bych také vyzkoušela - tak jako PetR - portrét pomocí obyč. lampiček a svítidel, které člověk najde doma, případně si do nich pořídí silnější žárovku :) Myslíte, že se dá pomocí tohoto "kompromisu" dosáhnout velmi dobrých výsledků? Případně na co si dát pozor?

  • Justína Cielontková
    Justína Cielontková
    25.01.2004 21:01

    "Obr.16: Klasické nasvícení HS horní levé doplněné VS osovým pravým poloviční intenzity. Na obě světla použity stud. deštníky."...
    Vie mi niekto povedat, co je to vedlaj. svetlo OSOVE PRAVE? Snad bud osove, alebo prave, nie?

  • iva gintarova
    iva gintarova
    16.10.2004 12:41

    Stejně tak, jako Kittie a PetR, bych prosila poslat radu na email: ivagintarova@seznam.cz. Děkuju moc!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse