TD "STÍN" ČTVRTEK 5. ŘÍJNA

• Marie
    Marie
    10.10.2017 08:55

Tak to mne velmi mile překvapilo a zároveň potěšilo- děkuji moc a moc - vůbec jsem to nečekala :-). Příští téma by mohlo být RADOST nebo VESELÉ STÁŘÍ? Co se vám líbí víc? Případně vymyslím něco jiného :-) Zdravím všechny. Marie

• Festa
    Festa
    10.10.2017 12:58
    Reaguje na Marie 10.10.2017 08:55:

"Tak to mne velmi mile překvapilo a zároveň potěšilo- děkuji moc a moc -..." - zobrazit celý komentář

Maruško, třepu Ti ručkou.
    Příští TD vyhlašuje vítěz, takže věřím, že výběr zvládneš sama. :-)
    Nenechávej to na nás. :-))
    p.s. Veselé stáří- to by bylo těžké téma. Spokojených "Starých" lidí
    je jako toho šafránu.
    Ještě jednou blahopřeji. F

• Marie
    Marie
    10.10.2017 13:20

Tak 2.11. je Památka zesnulých , tak třeba to :-). Téma dne DUŠIČKY...

• Festa
    Festa
    10.10.2017 15:05
    Reaguje na Marie 10.10.2017 13:20:

"Tak 2.11. je Památka zesnulých , tak třeba to :-). Téma dne DUŠIČKY......" - zobrazit celý komentář

Zajímavá a dobrá volba. :-) F

• Raul Zelený
    Raul Zelený
    10.10.2017 16:35
    Reaguje na Tomáš Tisoň 10.10.2017 08:25:

"VYHODNOCENÍ TD "STÍN" Snímků 46 od 25 fotografů Hodnotilo 14 fotografů ..." - zobrazit celý komentář

Tažená čísla nejsou platná. Míček č. 2 je neregulérní a nemá v soutěži co dělat (navíc jeho autorka nemá právo nominovat).
    Pan Digobraz výše vložil poučný odkaz, kde lze najít, jak v minulosti fungovala pořadatelská služba, aby k podobným problémům nedocházelo. Stačí si přečíst šestý komentář (od uživatelky Petul) a sedmý komentář (od uživatelky Fistule) pod touto fotkou (z odkazovaného TD):
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/202793/

• Festa
    Festa
    10.10.2017 17:36
    Reaguje na Raul Zelený 10.10.2017 16:35:

"Tažená čísla nejsou platná. Míček č. 2 je neregulérní a nemá v soutěži co..." - zobrazit celý komentář

Mám rád "Tajuplné" nebo dvojsmyslné věci, ale když je vymyslím já.
    Od někoho jiného mi to dá zabrat, než to rozluštím.:-)
    Ale asi tuším.
    Kdo vloží, tak i hlasuje, jinak nemá vkládat?
    To zas budu za blbce. No tak ať. .-) F

• Raul Zelený
    Raul Zelený
    10.10.2017 18:01
    Reaguje na Festa 10.10.2017 17:36:

"Mám rád "Tajuplné" nebo dvojsmyslné věci, ale když je vymyslím já. Od..." - zobrazit celý komentář

TD je velmi volnomyšlenkářská hra, kde je povoleno skoro vše. Ale nikdy (v letech 2009-2015, kdy jsem se pravidelně zúčastňoval) se netolerovala nedochvilnost (vložení v jiný den než den "D") a zištnost (kdo nevložil v den "D" fotku s vypnutým bodováním, nebyl "připuštěn"). Můžeme jen tušit, proč tomu tak je (bylo). Ale pokud tušíš, že důvodem je (mimo jiné), aby si každý účastník uvědomil (připomněl) samotnou podstatu této hry, tušíme velmi podobně.

• tencosiudělilban
    tencosiudělilban
    10.10.2017 21:14

Tady se nečtou, ale ani nevnímá porušování pravidel nejen u TD, ale ani oficiálních soutěží. Nepřekvapuje...smutný, když lidi dostávají hodnotné odměny podvodem a každýmu je to fuk. K tvému výplodu Festo a ostatní: Přijde ti, že když všichni vloží fotku, zachovají se stejně, nikdo nebude hodnotit, bude výherce???

• Festa
    Festa
    10.10.2017 22:45
    Reaguje na tencosiudělilban 10.10.2017 21:14:

"Tady se nečtou, ale ani nevnímá porušování pravidel nejen u TD, ale ani..." - zobrazit celý komentář

Vlastně všichni?

https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/galerie/178/
    Myslím si, že minulou soutěž jsem se vyplodil. ☺

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    12.10.2017 14:17

TD je skvela myslenka i koncept. Snazime se pokracovat, urcite mame aspon nadseni :) Marusko, gratuluji!!! Dušičky zní dobře. Mela bys nejakou fotku a kratke povidani pro upoutavku dalsiho TD? Moc dekuji. Krasny zaver podzimu vsem :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace