Jak zobrazit zpětně přehled diskusí ve fóru?

  • 12.09.2017 10:38
  • KIV
  • 7
  • KIV
    KIV
    Autor
    12.09.2017 10:38

    Ve starém fáčku bylo možné jednoduše pohledat komentáře/diskuse/dotazy podle data posledních příspěvků - byla to taková tabulka - datum, název... takže když třeba někdo přijde z týdenní dovolené, tak si zobrazí podle data vše o čem bylo diskutováno, a má přehled, nebo si lehce najde svůj starý dotaz a jak vše pokročilo od té doby, atd. Dnes jsou ve fóru zobrazené tři poslední "nové" komentáře, a nic ke kliknutí jak najdu ten čtvrtý, pátý, dvacátý atd. zpětně. Jak najdu třeba diskusi, když vím že byla na toato téma asi tak před třeba 5 týdny? Nejspíš to tam je, jen to neumím pohledat...
    Jinými slovy – u Články, Fototesty, Galerie, Bazar, Fotokurzy, se zobrazují vždy tři, a pak je možné kliknout na „Všechny galerie“, „Všechny články“, "Všechny inzeráty", "Všechny fotokurzy", „Všechny fotoexpedice“, kde je pokračování těch co jdou po těch prvních třech. Jen u „Fórum“ jsou zobrazené pouze tři „Nové komentáře“, a není tam něco jako „Všechny komentáře“, aby se daly zobrazit jednoduše ty starší podle data….
    Za případnou odpověď jak to zobrazit dík.

  • KIV
    KIV
    Autor
    30.03.2018 19:23

    Takže tentýž dotaz. Konkrétně. Hledám dneska marně diskusi, kde se probíralo, ze kliknout (třeba i omylem) na "nahrát fotku" znamená, že systém počítá, že jste nahrál fotku, i když jste ji nenahrál... Takže např. u soutěží - uděláte to dvakrát, a máte dva měsíce po soutěžení...
    Nevím jestli si někdo uvědomuje, kolik milimetrů je od sebe nahoře na liště "nahrát fotku" a "můj účet"... Jeden týden jsem vložila sérii, tak to se počítá za 4 fotky, a pak jsem se opakovaně (po půlnoci) překlikla, když jsem chtěla jít na "můj účet", a bylo po vkládání pro ten týden...
    Nečekám, že se to začne hned opravovat, ale aspoň by stačilo potvrdit, že se o tom ví, a že se to bere na vědomí...
    Taky tedy i to, že nejde dohledat starší diskuse na téma.
    Nebo sem nahodit radu, jak se to dohledat dá.
    Dík.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    30.03.2018 21:12

    To je divné KIV, já kolikrát nahraji fotku, ještě si ji zvětším a prohlédnu, pokud se mi nelíbí, neodešlu, ale žádná fotka mi nikde neubude, pokud nezmáčku dole "Uložit fotografii".

  • KIV
    KIV
    Autor
    30.03.2018 21:36
    Reaguje na Míla Vildová 30.03.2018 21:12:

    "To je divné KIV, já kolikrát nahraji fotku, ještě si ji zvětším a prohlédnu..." - zobrazit celý komentář

    No, ani mně žádná fotka neubude. Jen mi to řekne například, že už mám v soutěži vložené dvě, a já tam jasně mám jen jednu. Nebo mi to řekne, že mám už naplněný limit, a vložených za týden sedum nemám, čili muselo to počítat ty plané či nedokončené pokusy...
    O té soutěži ale si nejsem jistá, jestli to bylo jen, když jsem jednu smazala a místo ní chtěla nahrát jinou, chtěla jsem právě najít tu diskusi ve foru, kde jsem o tom psala tenkrát, ale nevím jak pohledat ve starých diskusích.
    V sekci "forum"- "nové komentáře" jsou jen tři, kde pohledám ty předchozí?

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    30.03.2018 21:46

    V té soutěži je to jasný, stejně jako v těch povolených sedmi, pokud fotku smažeš, žádná jiná volná ti nepřibude. Chce to jen hlídat kolik můžu vložit, je to u každé soutěže napsáno, stejně jako u fotek do galerie vidíš, kolik ti jich zbývá. S těmi starými komentáři ti neporadím, nevím, taky jsem je hledala.

  • E.B.E
    E.B.E
    30.03.2018 22:55
    Reaguje na KIV 30.03.2018 19:23:

    "Takže tentýž dotaz. Konkrétně. Hledám dneska marně diskusi, kde se..." - zobrazit celý komentář

    Ne, že by to tu nešlo udělat smysluplněj a ano, ani mě na dotaz nikdo nikdy nezareagoval. Ale co se týká komentářů, sice se zobrazují jen tři poslední, ale taky hned vedle jejich témata. Takže pokud víš o jaké téma šlo, klikneš na něj a tam jsou diskuze seřazeny podle stáří. Ne ovšem jednotlivý komentář. Ten uvidíš, když otevřeš téma (například Dotazy a připomínky...)

  • KIV
    KIV
    Autor
    30.03.2018 23:55
    Reaguje na E.B.E 30.03.2018 22:55:

    "Ne, že by to tu nešlo udělat smysluplněj a ano, ani mě na dotaz nikdo nikdy..." - zobrazit celý komentář

    Aha, sice nepamatuji, ale podle tvé rady se přeci jen dá jít zpětně, prohledat všechny a pohledat, takže dík moc.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse