Změna velikosti fotografií

• KIV
    KIV
    13.08.2017 14:14
    Reaguje na jmalatek 12.08.2017 22:29:

"V Zoneru PS 18 asi není možnost vrátit všechno nastavení jedním tlačítkem..." - zobrazit celý komentář

Za reakci a odpověď moc děkuji.
    Co se týče toho resetu na původní instalační nastavení, bez toho se obejdu, když budu používat tlačítko výchozí pro jednotlivé skupiny, možná to tak bude i lepší, protože mi zůstanou uložená nastavení v ostatních skupinách, která používám a zachovat chci.
    Automatické nastavení je vskutku u ZPS18 lepší než v předchozích verzích, používám ho. Toho vyrovnání histogramu je škoda, bude mi chybět, ale žádná katastrofa.
    Co je ale divné, je to, že když zadám do „Témata nápovědy – Hledat“ výraz, který je v ZPS18 přímo k výběru, tak dostanu, že to nebylo nalezeno.
    No nic, Zoner je prostě super, aspoň pro mne určitě, zmenšovat fotky jinak ani neumím.
    Ještě tedy jeden dotaz – existuje nějaká knížka pro ZPS18, kde jsou v jednotlivých kapitolách podrobně popsány ty věci, které tam jsou, a já nenám tušení jak je použít? Pokud ano, rozhodně si ji koupím.
    Ještě jednou za vše děkuji.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace