spĺňa fotka pravidlá súťaže

  • 29.04.2017 20:15
  • Noro
  • 4
  • Noro
    Noro
    Autor
    29.04.2017 20:15

    Zdravím,

    zapojil som sa do súťaže, kde hlavnou podmienkou bolo, aby na fotografii bola jar alebo jarná atmosféra. Nakoniec vyhrala fotka, ktorú prikladám (autor Ludovit Bičkoš). Keď som sa ohradil u organizatora, ze podla mna fotka nesplna kriteria, tak este ma zdrbali, ze im nemam do toho hovorit, ci to splna alebo nesplna podmienky. Rad by siom pocul nezaujaty nazor, ci podla vas splna fotka zadanie?

  • René Brunda
    René Brunda
    30.04.2017 15:41

    No jaro to ve mě nevzbuzuje ani náhodou a navíc je ta fotka složená z osmi fotografíí které jsou mimochodem taky o ničem :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    30.04.2017 21:05
    Reaguje na Noro 29.04.2017 20:15:

    "Zdravím, zapojil som sa do súťaže, kde hlavnou podmienkou bolo, aby na..." - zobrazit celý komentář

    Tak to já zaujatej su :-) ...ke spoustě podobných hurá akcí, včetně výběru TOP . Fotek, autorů... je to docela legrační, včetně bodování i komentářů jako takových. Prostě to dávno není o fotkách a tak je asi naivní počítat s objektivitou i v nějaké soutěži. Mimochodem. O jakou soutěž šlo a s čím si soutěžil? ...a jestli to chápu, nejde o zdejší server.

  • Bob Gajdoš
    Bob Gajdoš
    30.04.2017 21:43

    Souhlasím také s názorem, že nesplňuje zadání. Nyní zde probíhá soutěž „Portrét v exteriéru se zábleskovými světly“, ale připadá mi u mnohých snímků, že zábleskové světlo nebylo použito :-) Někteří si také pletou exteriér s interiérem :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse