Software na úpravu fotek DxO Optics Pro 9 do konce února zdarma a legálně

  • E.B.E
    E.B.E
    07.02.2017 07:52

    Je slušnej, ale "promo akce" je jen opakování z předloňska. Takový uklízení skladů. Čekal bych, že nabídnou aspoň o číslo novější verzi...ale doporučuju

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    07.02.2017 10:05

    Kdyby nabídli desítku (kterou ještě některé eshopy normálně prodávají), tak by úplně zařízli prodeje desítky úplně a jedenáctky určitě aspoň částečně. Ale i devítka je pořád dobrá.
    Kdo si počká, dostane 10 zadarmo nejspíš za rok, jako loni osmičku. Pokud člověku nevadí být o dvě verze "pozadu", je DxO ideální free konvertor :-D

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    07.02.2017 10:17

    Jinak z mého krátkého testování
    - uživatelské rozhraní je méně "chytré", než LR a C1, ale je OK
    - odšumování je lepší, než co umí LR a C1 včetně nových verzí
    - korekce fungují dobře, ale tu sem tu tam tam nějaká kombinace chybí (pro mě třeba Samyang na Sony... na Canonu některé mají)
    - škoda, že nejsou lokální úpravy
    - převod trvá půl roku, když se zapne PRIME, když se vypne, tak je to rychlý
    - používat to budu, na hodně zašuměné obrázky

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    07.02.2017 10:46

    Jinak momentálně běží ještě akce na Corel AfterShot 3, rovněž kompletně zdarma:
    https://sharewareonsale.com/s/corel-aftershot-giveaway-coupon-sale
    Ten je naopak velmi rychlý (prý 4x rychlejší než LR) ale osobně jsem nebyl spokojený s kvalitou, zejména doostřování a redukce šumu. Ale někomu se může hodit, tak linkuji i ten.

  • E.B.E
    E.B.E
    07.02.2017 18:59
    Reaguje na Jakub Súkeník 07.02.2017 10:05:

    "Kdyby nabídli desítku (kterou ještě některé eshopy normálně prodávají), tak..." - zobrazit celý komentář

    ...tak oprava. Mám osmičku...sem myslel, že devítku :-) ...a protože používám i LR , hodila by se mi kombinace LR/DXO v jednom :-) ...ovládání z lightroomu a kvalitu DXO

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    07.02.2017 19:13
    Reaguje na E.B.E 07.02.2017 18:59:

    "...tak oprava. Mám osmičku...sem myslel, že devítku :-) ...a protože..." - zobrazit celý komentář

    Tuším, že by mělo jít z DxO do LR importovat...

  • E.B.E
    E.B.E
    07.02.2017 19:15
    Reaguje na Jakub Súkeník 07.02.2017 19:13:

    "Tuším, že by mělo jít z DxO do LR importovat......" - zobrazit celý komentář

    ...no mám raděj jednoduchost ...raděj jeden, než tři...v mém případě :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse