Pohoda (12.6-12.8.)

  • marketatom
    marketatom
    12.08.2016 00:29

    Na pohodu ;o)

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    Autor
    12.08.2016 17:18

    Soutěž "Pohoda" - Vkládat fotografie můžete ještě dnes do půlnoci, nezapomeňte, že hodnotit až do pondělí 15.8.2016.

  • KIV
    KIV
    14.08.2016 13:33

    Klidně to přidám sem, protože je úplně jedno kam to napíšu....
    Dnes bylo zatím vloženo 8 fotek, ty všechny dohromady jsem teď před chvílí prošla, a spočetla "hodnocení".
    6 fotek má hodnocení, tedy návštěv s jakoukoliv poznámkou, nula.
    Dvě fotky mají po jedné návštěvě, s hodnocením (rozuměj hvězdiček či bodů) jedna dvě hvězdičky jedna jednu hvězdičku...
    Něco tedy není v pořádku....

  • E.B.E
    E.B.E
    14.08.2016 17:41
    Reaguje na KIV 14.08.2016 13:33:

    "Klidně to přidám sem, protože je úplně jedno kam to napíšu.... Dnes bylo..." - zobrazit celý komentář

    Ano...nějak to upadá. I když obyčejně neřeším při hodnocení, jestli je fotka z nějaké soutěže, nebo ne, schválně jsem se podíval na obsah "pohody". A je to bída. Ve zkratce bych to popsal podprůměrný cvaky. Ani se nějak nedivím, že lidem se k tomu nechce psát, případně bodovat. Zadání soutěže s přimhouřeným okem navíc nesplňuje většina fotek. Ale to je samozřejmně jenom můj názor. A pokud jde o slovní komenty všeobecně, lidi nepíšou. Jednak většina neví co a ti co slovíčko přidají zas píšou kraviny, netýkající se obrázku, případně nic neříkající "líbí, pěkný, jo..."

  • Festa
    Festa
    15.08.2016 21:48

    Ahoj. Taky se vyjádřím tady. Nevím, proč u soutěží, kde se nezobrazuje jméno autora mi to napíše, že jsem na black listu a nemůžu hodnotit. To je ale hloupost. Black list by neměl být v hodnocení brán v potaz. V době hodnocení se autor nezobrazuje a nemůže tedy docházet k hodnocení autora, jako samotného, ale hodnotí se opravdu ta fotografie, kterou vystavil. I když je pravda, že svůj rukopis někdo neschová. :-)))

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse