ENTER v soukromých zprávách

• Taky..
    Taky..
    Autor
    21.04.2016 12:29

Prosím zruště facebookový způsob odesílání zprávy pomocí enteru. Je to obtěžující, když mi to nechtěně rozkouskuje dopis na více částí. Vím, že to jde obejít použitím shift+enter pro nový odstavec, ale vzápětí na to zase zapomenu a už je pozdě. Z toho, v jaké rozsekané podobě mi chodí zprávy od ostatních, soudím, že s tím bojuje skoro každý.

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    21.04.2016 14:24
    Reaguje na Taky.. 21.04.2016 12:29:

"Prosím zruště facebookový způsob odesílání zprávy pomocí enteru. Je to..." - zobrazit celý komentář

Aha... konečně jsem se dozvěděla, jak děláš odstavce :)) když jsi mi to nechtěl prozradit... mně počítačovému analfabetovi :)) Pěkně děkuju... kamaráde :)) Na tohle jsem se už kdysi taky ptala... opět bez odezvy... tak snad to tentokrát bude k něčemu. Je to opravdu velmi otravné, když malíček předhoní mozek, vybočí doprava a... :))

• Taky..
    Taky..
    Autor
    21.04.2016 14:42
    Reaguje na Lenka Strnadová 21.04.2016 14:24:

"Aha... konečně jsem se dozvěděla, jak děláš odstavce :)) když jsi mi to..." - zobrazit celý komentář

:)) Vždyť jsem to tady ve fóru už jednou psal, jak se to dá obejít.. Kdysi jsem to totiž řešil v souvislosti s FB (kam jsem za celý život napsal asi 5 komentářů) :) Já to ale nechci obcházet, chci, aby tenhle nesmysl admini zrušili!

• Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    21.04.2016 15:04
    Reaguje na Taky.. 21.04.2016 14:42:

":)) Vždyť jsem to tady ve fóru už jednou psal, jak se to dá obejít.. Kdysi..." - zobrazit celý komentář

si myslíš, že stíhám číst všechno? :))
    Já chci to samé... a ještě chtěj nečtverečky... a aby šlo změnit špatně zvolenou kategorii a možnost nahrávání fotek u komentářů a... Jo a Karen také cosi chtěla a zatím také stále bez odezvy :))

• Jiří Herink
    Jiří Herink
    21.04.2016 18:06

Taky jsem nevěděl jak na odstavce ,resp. ani mě nenapadlo se nad tím zamýšlet a nechtěně jsem odesílal. Ono je to spíš zvyk ,takže bych se taky přimluvil za zrušení odesílání entrem.:-)

• KIV
    KIV
    21.04.2016 19:35

Tímto se oficiálně přidávám k žádosti. Je fakt blbý, když napíšu "Ahoj" a ťuknu na enter nový řádek, a je to odesláno, a to jsem ještě nezačala...
    A když už to budou programátoři mít v parádě, možná můžou kapátko i zdelšit povolenou délku zprávy, teď to povolí jen 8 řádků...
    ... což, pro ilustraci, je přibližně velikost tohoto mého sdělení zde.
    -----------------------------
    K tomu co zmiňuje Lenka, ano, to je zatím bez odpovědi...
    https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/1889

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    30.04.2016 22:31

Souhlas, enter u zprav je otrava...uvidime, co se s tim da delat...

• Taky..
    Taky..
    Autor
    24.10.2016 11:53

...asi nic. Nejde, neumíme.

• Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    25.10.2016 10:13
    Reaguje na Taky.. 24.10.2016 11:53:

"...asi nic. Nejde, neumíme...." - zobrazit celý komentář

My opravdu ne, ale programátoři snad ano:-) Jen jsme byly obě strany zatím vytíženy jinde...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace