Série fotografií

  • KIV
    KIV
    21.05.2016 20:37

    Návrh ke zvážení: „Předchozí v sérii“ a „Následující v sérii“ umístit vedle prohlížené fotky, hned pod pravou a levou šipku. Pak se dá série prohlížet bez posunování a překlikávání. Děkuji, over and out…

  • KIV
    KIV
    09.06.2016 14:06

    Kdyby "Předchozí v sérii" a "Následující v sérii" (tedy to na co se kliká aby se člověk posunul k dalším fotkám v prohlížené sérii) šlo umístit vedle fotky a ne dolů (jak to je teď), šlo by prohlížet sérii jako sérii, tedy bez posunování fotek nahoru a dolů, bez překlikávání, bez šibování, což je teď hlavně problém u fotek na výšku.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    10.06.2016 18:39

    Karen, diky za tip. Záměna současných "dvou typů" šipek u serii je nestastna....snazime se najit rozumne/shodne reseni...

  • renegade
    renegade
    29.11.2016 14:14

    uz par dni sa neuspesne pokusam vlozit seriu
    uvodnu mi vzdy dovoli, ktorukolvek dalsiu uz nechce pridat
    skusal som uz vsetky mozne postupy, nic nepomohlo
    zeby som robil nieco zle, vie niekto poradit?

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    29.11.2016 14:28
    Reaguje na renegade 29.11.2016 14:14:

    "uz par dni sa neuspesne pokusam vlozit seriu uvodnu mi vzdy dovoli,..." - zobrazit celý komentář

    Prosím, napište nám, jaký používáte prohlížeč. Osobně jsem na tento problém narazil už také, ale jen v prohlížeči Vivaldi, a ještě v testovacím buildu... takže jsem to považoval za chybu prohlížeče, vzhledem k tomu, že v "běžných" to pak šlo. Kdyby to mě být častější problém, je jasné, že je to na naší straně.

  • renegade
    renegade
    29.11.2016 15:24

    pouzivam pre FA.cz prehliadac MS Edge a skusal som na viacerých pocitacoch rovnako neuspesne

    skusil som preto teraz iny, konkretne 64-bitovu Mozillu, teda Nightly a tam ma pustilo

    takze si mozete doplnit ze to funguje aj v dalsom exotickom browseri :)

    vdaka za pomoc

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    29.11.2016 16:01
    Reaguje na renegade 29.11.2016 15:24:

    "pouzivam pre FA.cz prehliadac MS Edge a skusal som na viacerých pocitacoch..." - zobrazit celý komentář

    Info jsem předal programátorům:-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse