Téma dne "NAROVINU" čtvrtek 10.3.

• Petr.
    Petr.
    14.03.2016 17:03

přidávám se ke spokojeným a gratuluju!

• bell
    bell
    14.03.2016 17:42
    Reaguje na Věra Rothová 14.03.2016 16:25:

"Přepočítala jsem, vychází mi remíza (po 14 bodech Veno a TomT). Počítala..." - zobrazit celý komentář

tedy, nechci se hádat :-) .. ale pokud má na 1. místě uvedená tři jména, tak všem by přidělila 1. místo a tudíž 3 body. První místo se přeci nedá dělit, stejně jako medaili nikdo neřeže natřetiny. Jinak samozřejmě, že i ta Tomova je skvělá, ale vítěz musí být jen jeden. Pokud by nebyl, muselo by se rozhodnout v nějakém dalším kole. Prosím o nějakého soudce nebo rozhodčího o verdikt. Děkuji :-)

• Petr.
    Petr.
    14.03.2016 20:09
    Reaguje na bell 14.03.2016 17:42:

"tedy, nechci se hádat :-) .. ale pokud má na 1. místě uvedená tři jména,..." - zobrazit celý komentář

Požádáme adminy, aby se vítězné ikonky pravidelně střídaly. Třeba po týdnu. To jistě potěší i adminy.

Zkusil jsem to spočítat a vůbec nezávidím těm, co to počítají u TD, kde by bylo fotek a hodnotitelů víc.

Pro Toma mi vyšlo: 4x1., 1x2. a 1x3. (třetí místo je od "problémové" milvan)
    Vento má: 2x1. (jedno je od milvan), 4x2. a 2x3. Bez milvan T 14, V 14. Tedy stejné. U milvan je vento výš. tak je to snad ok. Pokud tedy hodnocení milvan není neplatné :-)))

• ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    15.03.2016 01:20

dopadlo to výborně, už se těším na novou ikonu, díky ventovi, díky všem zúčastněným, díky sčítačům a adminům a našim maminkám

• Dana Smržová
    Dana Smržová
    17.03.2016 09:08

A jak to dopadlo?Dozvíme se výsledky?
    Chápu,že je to nějaké zamotané,někdo hodnotí,dvě fotky,jiný tři,někdo nic a jiný zase dá na první místo dvě fotky ..,celkově pět nebo kolik.
    Pevnější pravidla by to chtělo,jinak je to celkem o ničem.

• Dana Smržová
    Dana Smržová
    17.03.2016 09:17

Aha,výsledky už jsou.No,ale jak to tak čtu,tak příště můžu dát na první místo třeba všechny zúčastněné a nechat sčítajícího,aby si vybral sám,kdo mu bude sympatičtější,tomu přidělí body a ostatní ostrouhají a nebo body přidělí všem stejně.Tak trochu kocourkov,ne?

• Taky..
    Taky..
    17.03.2016 09:20
    Reaguje na Dana Smržová 17.03.2016 09:08:

"A jak to dopadlo?Dozvíme se výsledky? Chápu,že je to nějaké zamotané,někdo..." - zobrazit celý komentář

Bylo to sice nerozhodné, ale nakonec byla vybrána Ventova fotka, jak se můžeš přesvědčit v galerii.
    TD má pravidla už léta stále stejná a nevidím důvod na nich něco měnit. Cílem je spíše se pobavit nad různorodostí přístupů než soutěžit o prvenství. Jen to sčítání bodů by se mohlo nějak zautomatizovat, ať to nedá tolik práce.

• Dana Smržová
    Dana Smržová
    17.03.2016 09:28

Dobře,kde se tedy dočtu,kolik fotek mám hodnotit a kolik jich můžu dát na nějaké pořadí?Myslím,že v minulých kolech to byla tři hodnocená místa a teď je to jak kdo chce,nebo jak? Nebo ať to tedy není formou soutěže,ale jen tak bez hodnocení,protože jinak je to nesmysl.

• Dana Smržová
    Dana Smržová
    17.03.2016 09:30

Sčítajícímu rozhodně nezávidím se v tom vyznat.

• Taky..
    Taky..
    17.03.2016 09:52
    Reaguje na Dana Smržová 17.03.2016 09:28:

"Dobře,kde se tedy dočtu,kolik fotek mám hodnotit a kolik jich můžu dát na..." - zobrazit celý komentář

Stále platí první tři místa jako vždycky, ale holt zůčastňují se svobodomylsní tvorové a občas si zavádějí vlastní systémy. Obrať se na administrátory, aby vždy napsali kompletní pravidla do hlavičky soutěže, ať je vše jasné i nováčkům.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace