Kouř ve Photoshopu CS5

  • Petr Linhart 1
    Petr Linhart 1
    Autor
    03.03.2016 16:25

    Ahoj,
    mám prosbu, potřebuji dodat kouř z cigarety do fotky ve photoshopu. Stáhnul jsem si Smoke Brush Pack :
    http://www.brusheezy.com/brushes/34963-smoke-brush-pack

    ale nevím jak ho použít. Když ho otevřu s adresáře, tak se mi sice otevře photoshop, ale nevím co dál.
    Prosím o radu. Díky Petr

  • E.B.E
    E.B.E
    03.03.2016 17:23

    Sice photoshop moc nepoužívám, ale když tak čtu,brush pack bude jen sada "štětců" Tj ....kouř si musíš vlastně domalovat. To znamená že si tuhle sadu přidáš do palety a pak klikneš na efekt, stejně jako třeba když vybíráš barvu, tloušťku štětce a ono to maluje kouř tam, kde chceš. Kapišto, nebo to napsat jinak polopaticky? :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    03.03.2016 17:25

    ...a proč vlastně tohle potřebuješ, že se tak ptám? ... ty tvoje krásky sou nekuřačky? :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    03.03.2016 19:29
    Reaguje na Petr Linhart 1 03.03.2016 16:25:

    "Ahoj, mám prosbu, potřebuji dodat kouř z cigarety do fotky ve photoshopu...." - zobrazit celý komentář

    ...celej den tu čekat nebudu. Tak ještě ve zkratce. U štětců v paletě nástrojů by mělo být Importovat. Zadáš cestu k rozbalenýmu packu. Druhá možnost je nacpat soubory brush do stejně nazvané složky programu Adobe Photoshop. Všechny by měly disponovat stejnou koncovkou. Tak cigárům zdar

  • Petr Linhart 1
    Petr Linhart 1
    Autor
    03.03.2016 20:59

    Ahoj,
    sorry, až teď jsem se k tomu dostal. Tak ten pack jsem do té palety dostal a nejde o malování ale o různé už hotové kouřové efekty, akorát ho teď zase nemůžu potvrdit aby mě na té fotce zůstal. Tak jsem z toho zmatenej.

  • E.B.E
    E.B.E
    03.03.2016 21:14

    Jistě...efekty, který maluješ štětcem. Ne? Nejsou to hotový "obrázky" ...prostě jedeš myší a objevuje se kouřová stopa

  • E.B.E
    E.B.E
    03.03.2016 21:16

    ...kdysi sem si taky tak hrával. Ale už mi to vyprchalo a taky Photoshop spíš obcházím, než používám

  • E.B.E
    E.B.E
    03.03.2016 21:17

    ...třeba maluješ do nové vrstvy. Zkus pak spojit dohromady

  • E.B.E
    E.B.E
    03.03.2016 21:23

    co třeba origo nápověda? http://helpx.adobe.com/cz/photoshop/using/painting-stylized-strokes-art-history.html

  • Petr Linhart 1
    Petr Linhart 1
    Autor
    03.03.2016 21:32

    Tak už jsem se s tim popral. Teď už záleží jenom na nastavení krytí atd.
    Díky.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse