Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
"Pekne napísané . Keby to tak fungovalo aspoň pri 20 % autoroch bolo by to..." - zobrazit celý komentář
No jo no. Každý to nedá. Také mám občas svrbění, když přijde komentář typu nechápu. Je to divné a pak se podívám na kritikovu tvorbu ;)
"No jo no. Každý to nedá. Také mám občas svrbění, když přijde komentář typu..." - zobrazit celý komentář
Pak jsi evidentně nepochopila jak komentář, tak popis galerie. Navíc je dost na hlavu, reagovat na komentář člověka, který tu už pět let není :-(
"Pak jsi evidentně nepochopila jak komentář, tak popis galerie. Navíc je..." - zobrazit celý komentář
To si mam lustrovat, kdo tu a kdo není? :D
"To si mam lustrovat, kdo tu a kdo není? :D..." - zobrazit celý komentář
Na datum vedle komentáře netřeba lustrace
"Na datum vedle komentáře netřeba lustrace..." - zobrazit celý komentář
tak ze reagovat se muze jenom na den, tyden stare a pak uz ne?
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).
"Pekne napísané . Keby to tak fungovalo aspoň pri 20 % autoroch bolo by to..." - zobrazit celý komentář
No jo no. Každý to nedá. Také mám občas svrbění, když přijde komentář typu nechápu. Je to divné a pak se podívám na kritikovu tvorbu ;)
"No jo no. Každý to nedá. Také mám občas svrbění, když přijde komentář typu..." - zobrazit celý komentář
Pak jsi evidentně nepochopila jak komentář, tak popis galerie. Navíc je dost na hlavu, reagovat na komentář člověka, který tu už pět let není :-(
"Pak jsi evidentně nepochopila jak komentář, tak popis galerie. Navíc je..." - zobrazit celý komentář
To si mam lustrovat, kdo tu a kdo není? :D
"To si mam lustrovat, kdo tu a kdo není? :D..." - zobrazit celý komentář
Na datum vedle komentáře netřeba lustrace
"Na datum vedle komentáře netřeba lustrace..." - zobrazit celý komentář
tak ze reagovat se muze jenom na den, tyden stare a pak uz ne?
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).