Téma dne pro únor/březen: Kabiny/Kabinky

  • Profesor Baklažán
    Profesor Baklažán
    Autor
    23.02.2016 21:35

    Přiznám se. Nemám rád stísněné prostory. Kabinky a kabiny mne však odjakživa přitahovaly. Kabinky snad svou snahou ukrýt něco, co nemá být viděno. Jejich nezdrobnělé podoby obdobných tvarů kabiny zase svou pečlivou uspořádaností tlačítek, pák a manometrů, jenž mají za úkol co nejvíce zamotat obsluze ve svém lůně hlavu.
    Snad Vám toto téma poslouží jako kreativní konstanta ke tvoření a snad pro Vás nebude výzvou ve smyslu překonání strachu ze stísněných prostor. Přece jenom se naštěstí rády fotí i z venku.
    Na téma dne bych rád dal dostatek času a tak stanovuji termín odevzdání Vašich prací na čtvrtek 14. dubna 2016.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    23.02.2016 22:25

    To je pěkné téma... i fotka... a žádnou s podobným obsahem nemám, takže nemůžu hrabat v archivu, třeba mě to donutí pověsit foťák na krk :))
    A to já se zas do kabinek zavírám ráda! Bojím se lidí i toho světa mimo kabinu, v nich mě nikdo nevidí, nepomlouvá a já v nich můžu nadávat na vše tam venku :D A můžu se rýpat... v nose třeba :))
    Dostatek času? Celý měsíc a pár dní? :D

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    23.02.2016 22:30

    Bezva, mozek mi šrotuje co všechno je "kabinka" :-)

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    23.02.2016 22:33

    a jo... kabinek mám vlastně moooc... z Alp :))

  • Profesor Baklažán
    Profesor Baklažán
    Autor
    23.02.2016 23:28
    Reaguje na Lenka Strnadová 23.02.2016 22:33:

    "a jo... kabinek mám vlastně moooc... z Alp :))..." - zobrazit celý komentář

    Krabička pověšená ve větru na ocelovém lanku. Srdce klaustrofobika při pomyšlení na bytí a nebytí v takovémto báječném objektu určitě zaplesá :))) Pokud by se nás sešlo více, kdo myslí, že je potřeba víc času, termín odevzdání posuneme na později :)

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    23.02.2016 23:36
    Reaguje na Profesor Baklažán 23.02.2016 23:28:

    "Krabička pověšená ve větru na ocelovém lanku. Srdce klaustrofobika při..." - zobrazit celý komentář

    Ono podle mě není potřeba více času na vyfocení, spíše aby se ta témata pak neobjevovala čím dál častěji a nezevšedněla... Z tohoto důvodu se mi zdál být termín až moc blízký :))

  • Profesor Baklažán
    Profesor Baklažán
    Autor
    23.02.2016 23:55
    Reaguje na Lenka Strnadová 23.02.2016 23:36:

    "Ono podle mě není potřeba více času na vyfocení, spíše aby se ta témata pak..." - zobrazit celý komentář

    Souhlasím, posunul jsem tedy termín o pár týdnů

  • Profesor Baklažán
    Profesor Baklažán
    Autor
    23.02.2016 23:59

    Ještě bych rád upřesnil, že jsem téma sice nazval Kabiny/Kabinky, ale Vaše práce může obsahovat samozřejmě i jednu jedinou svého druhu. Vlastně... Když o tom teď přemýšlím, nejlepší by bylo téma pojmenovat "Kabina/Kabinka". Prosím tedy Helenu Macenauerovou, o přejmenování, pokud to jde. Děkuji.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    24.02.2016 00:21
    Reaguje na Profesor Baklažán 23.02.2016 23:59:

    "Ještě bych rád upřesnil, že jsem téma sice nazval Kabiny/Kabinky, ale Vaše..." - zobrazit celý komentář

    Já bych název nechala, pak třeba nikoho nenapadne nafotit podobný obrázek, jako je přiložená fotka a každý se bude soustředit jen na jednu :) Nebo změnit na Kabina/Kabinky... To určitě každý pochopí, že jich může být i víc. A vzpomněla jsem si, jak jsem byla kdysi v jedné zavřená a stále toužím po tom mít podobnou na zahradě :)) https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/355836/?page=734d2574d516b9c60658d60ec847b766

  • bell
    bell
    24.02.2016 07:19

    parádní téma, těším se :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse