-
Diskuse ke galeriím |
11
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
8
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
2
příspěvky za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
Přístroj jsem měl v ruce a líbí se mi, ale doufal jsem, že s novou generací snímačů se m4/3 fotoaparáty naučí nativní ISO 100. Tady je stále základní 200 a 100 je softwarové. Sice to tolik nevadí, protože obrazová kvalita je i tak dobrá, ale nevím, proč to tak je.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).