Dotaz

  • 27.11.2015 12:08
  • KIV
  • 7
  • KIV
    KIV
    Autor
    27.11.2015 12:08

    Nevím jak je to nastaveno teď, ale bývalo to tak, že po vyhodnocení soutěže byla fotka otevřena k hodnocení publika. A tak mám dotaz jak je to s fotkami vloženými do soutěže "Okem profesionála", tedy zda poté co je téma vyhodnoceno profesionálem, je možno fotku komentovat, či i hvězdičkovat, nebo prostě zůstane navždy "prázdná".

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    01.12.2015 19:46

    Karen, moc diky. Uz nekolik dni diskutujeme...Dneska listopadove "Okem profesionála" skoncilo a poprve jsou fotky zverejneny prubezne i na Galerii.
    Otevřít k hodnocení publika bychom je měli (autor to můze hodnocení evt zakazat sam). A otazka je:
    Kdy fotky "OKEM" otevrit k hodnoceni publika (kometar/hvezdicka):
    - uz od 1.12. (tedy od prvního)
    - nebo az po zhodnoceni profesionalem? (po článku)
    Co myslíte?

  • KIV
    KIV
    Autor
    02.12.2015 00:23

    Dobrá, já tedy řeknu svůj názor.

    Celá soutěž je o tom, aby to bylo hodnocení profesionála, podle toho jak na NĚJ fotka působí, a abychom ho neovlivňovali svými názory (a často žvásty). Na tom stojí celá tahle akce „Okem profesionála“.

    Otevřeme-li hodnocení prvního, můžou být fotky rovnou otevřeny veřejnosti od samého začátku, protože je jedno, kdy tam to hodnocení lidí bylo dáno, jestli před prvním nebo po prvním dni v měsíci.

    Takže jsem pro, aby se fotka „odtajnila“ až po ohodnocení profesionálem.

    A teď ale napíšu toto:
    Je jasné, že lidí, kteří půjdou něco napsat pod fotku vloženou před několika týdny, bude hrstka, a tak většina fotek vložených do TD bude navždy prázdná.

    Bylo by tu řešení, ale nevím jak je to prakticky možné:
    1) Jako ostatní soutěžní fotky – nechat lidi průběžně hodnotit.
    2) Odtajnit fotky teprve až vyjde článek.
    3) Poznámky od publika by tam byly, ale odkryly by se jak pro hodnotícího profesionála, tak pro veřejnost, až vyjde článek.

    Jsem tu jen malá kapička v moři, a tak berte i ten můj názor.
    Soutěž mám moc ráda, a je to tu pro mne nejcennější erudovaný názor, který tu mohu na fotky čekat, na článek s hodnocením se vždy těším, hodnocení profesionála beru vážně, a ráda bych, aby ta každoměsíční akce byla v té tradici zachována.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    08.12.2015 18:56

    Nechal bych to normalne otevrene k bodovani i komentarum od zacatku souteze. Otazka zni proc vubec to chcete mit zablokovane? Jaky to ma smysl?

    Tim uplne dusite diskuzi pokud by nejaka byla, zpatky se k tomu bude vracet malokdo...

  • KIV
    KIV
    Autor
    09.12.2015 10:30

    No, asi tak, že pokud budou fotky otevřené, a pod nima "diskuse" na téma "kočk by se hodil" nebo "tohle mě nebere", či naopak fotka neurčitých stínů (hodící se k jakémukoliv tématu jen ne k danému) tam bude mít hodnocení typu "náladu to má, krásné jako všechny tvoje", a pak to bude neovlivněn mít hodnotit profesionál jak to působí na něj, je pro mne rovnou lepší to poslat profesionálovi e-mailem jako dřív. Takže hlavně prosím zvedněte tu povolenou velikost fotky zasílanou e-mailem z 300 kB na 2MB jako jste to udělali u vkládaných fotek. Děkuji.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    09.12.2015 19:12

    No hodnotící by se nad komentáře měl umět povznést. Čekal jsem spíše reakci Heleny.

  • KIV
    KIV
    Autor
    09.12.2015 20:51

    No, založeno na témže principu, můžou zůstat otevřené všechny soutěže?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse