SLT je mrtvé, ať žije S.. sony

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    31.03.2015 20:30

    to chápu... a kombina nex6 a A99 by se i mne líbila :)

  • Goro - předsedův tajemník
    Goro - předsedův tajemník
    02.04.2015 19:17

    A je v těch elektrickejch hledáčkách vůbec něco vidět, když fotím v ateliéru a bleskne to až při expozici? Teda jako, že mám manuální režim a pilotky svítěj málo, teda oni svítěj dost, ale voproti blesku svítěj málo.

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    03.04.2015 18:13

    jo, ale nejlepší je to vyzkoušet :), na širosletu

  • Goro - předsedův tajemník
    Goro - předsedův tajemník
    04.04.2015 15:21

    No klidně bych to vyzkoušel, ale vypadá to, že v tu dobu budu hlídat Toníka.

  • martin richta
    martin richta
    15.07.2015 10:57

    Už skoro rok řeším otázku, jestli Sony SLT nebo Sony bezzrcadlovka. V podstatě jediný důvod proč do bezzrcadlovky nechci jít je jejich velikost, nebo spíš titěrnost. Naopak SLT mě odrazuje svým šumem a tím, že jde pomalu do kytek.

    Takže to asi vyřeším přechodem k Samsungu. NX30 a NX1 je přesně to, co od moderního foťáku vyžaduji. Nabídka objektivů je sice malá, ale zato rozumná a pro mě jakožto zastánce pevných skel ideální. Navíc za velmi zajímavé ceny. A je jen otázkou času, než se přidají další výrobci, kteří budou nabízet své objektivy s bajonetem pro samsung a než samsung sám něco přidá.

    Jediné co mi zde vadí je to, že u samsungu asi nikdy nebude FF. Ale fotím převážně reporátáže a tam se to bez toho dá obejít :)

  • Feanor
    Feanor
    27.07.2015 20:03

    Samsung bych nekupoval.
    Údajně s foťáky v ČR končí.

    http://forum.digiarena.e15.cz/viewtopic.php?f=203&t=1236695

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse