E-6

  • 08.01.2014 19:32
  • oHuL
  • 21
  • oHuL
    oHuL
    Autor
    14.01.2014 17:57

    No to je něco, čemu bych se docela rád úplně vyhnul.
    Teda hlavně nejsem na eBay. :-)

  • Mirek Elsner
    Mirek Elsner
    14.01.2014 19:15

    To chapu, ale vzhledem k tomu, ze jsem barevnych filmu a papiru sveho casu par tisicovek vyvolal a ruzne udelatory realizoval tak vim, ze neni tezke to sprznit a ze nektere metody to sprzneni delaji snadnejsi, nez jine. Aspon se podivej, jak jsou ty procesory udelane a jak resi problemy s tim, aby se film nekam nenalepil, aby byla rovnomerna agitace, zajistena nekolisajici teplota a rychla a efektivni vymena lazni. Barva je o dost haklivejsi (a min zabavne) nez CB.

  • oHuL
    oHuL
    Autor
    15.01.2014 14:38

    Je mi jasny, že se toho dá spousta pokazit. Proto chcu promyslet co nejvíc věcí než se do toho vůbec vrhnu.

    Nějakyho ebay řešení se chcu vyhnout i proto, že by nejspíš nebylo primárně pro planfilmy a nebo by bylo v horším případě potřeba spousta chemie (větší objemy a zásoby a skladování, atd.). Tomu bych se moc rád vyhnul.

  • Mirek Elsner
    Mirek Elsner
    15.01.2014 16:33

    Takto vypada Jobo:
    http://www.jobo.com/Expert-Drums.855.0.html
    http://www.jobo.com/JOBO-CPP3.949.0.html

    Spotreba na 8x10 je 270ml, pokud jsem to v rychlosti spravne precetl...

  • oHuL
    oHuL
    Autor
    15.01.2014 19:43

    No vypadá to moc pěkně. Ta cena u toho taky o něčem vypovídá. :-)

    Když by ty výsledky nebyly ani po pár zničených desítkách planáčů, tak asi určitě něco takovyho postavím na přední místo kudy dál.

  • Mirek Elsner
    Mirek Elsner
    16.01.2014 01:56

    Myslim, ze by mohlo stacit poridit si ten valec a zbytek udelat. Vtip je v tom, ze ulozeni filmu uz nekdo vymyslel a z konstruoval a zrejme velice dobre. Udelat bazenek s termostatem neni az takova prace a otacet se s tim da rucne, kdyz to neni 9 hodin denne...

  • oHuL
    oHuL
    Autor
    28.01.2014 10:39

    Uvažoval jsem nad tím teď nějakých pár dní a nakonec jsem zkusil pohledat a vypadá to, že i kdybych vzal jen ten tank JOBO 3005, tak je ta jeho cena taky tak vysoko, že to prostě risknu s domorobo cestou, protože nepřijdu zas tak o tolik many při neúspěchu s takovou cestou.

    Krom toho na experimenty mám krabici padesáti Velvií, které už jsou drahnou dobu prošlé, takže tím spíš ztratím relativně málo, kdyby to nakonec po neúspěchu šlo směrem toho JOBO expert drum řešení.

  • Mirek Elsner
    Mirek Elsner
    28.01.2014 16:52

    Az budes experimentovat s temi proslymi Velviemi, tak si nech jednu vyvolat profesionalne, at vis, jak to ma vypadat. Napriklad - film muze mit po tvem vyvolani zavoj a ty nebudes vedet, jestli je to kvuli tvemu vyvolavani nebo kvuli tomu, ze je film prosly.

    Tak hodne stesti!

  • oHuL
    oHuL
    Autor
    28.01.2014 17:10

    Diky.
    Mj. to jeste nekde 8x10" diaky berou?

  • Lpn
    Lpn
    29.01.2014 12:41

    třeba tu - http://www.ultralab.cz/cs/vyvolavani-listovych-filmu/

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse