Bryan Peterson – Naučte se vidět kreativně

  • Petr Louženský
    Petr Louženský
    16.01.2014 15:17

    Jo, knížky od Petersona jsou bezva, hlavně pro začátečníky. Jsou psány čtivě a autor dokáže pojmy dobře vysvětlit i bez přemíry technického textu.
    Jen moc nechápu, proč vychází na FA tip na knížku vydanou před deseti lety...

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    20.01.2014 20:44

    Oslovili jsme Milana, viteze stredoskolske souteze Fotoakademie, zda by mel zajem psat recenze knih pro Fotoaparat.cz. Poslal na ukazku tuto recenzi. Libila se nam,a tak jsme ji zverejnili - Bryan Peterson si to zaslouzi...a Milan take. Urcite bude vdecny za jakoukoli radu od vas, jak recenzi zlepsit :)

  • Ondřej Medůna
    Ondřej Medůna
    21.01.2014 09:36

    Taky je blbý, že ta knížka, na kterou jste mě tímto nalákali, je vyprodaná.

  • PaK
    PaK
    21.01.2014 10:29

    Kniha je vyprodaná už dávno, ale místo ní je možné použít Naučte se fotografovat dobře, což je taková aktualizovaná selekce toho zásadního ze všech předchozích Bryanových knížek. Dobrá zpráva: na cestě jsou nové Petersonovy knihy.
    Pavel Kristián, Zoner Press

  • Lida Lida
    Lida Lida
    22.01.2014 16:57

    Pardon, ale recenze knihy neni prehled obsahu. Naopak dat prehled obsaju u knihy, ktera se na trhu nevyskytuje je podlé. Ale jak rika redakce, chteli jsme si udelat radost. Na drughou stranu, radost si muzete udelat take tim, ze zastrihate usima.

  • Ivan Gelatka
    Ivan Gelatka
    24.01.2014 10:52

    Knihu mám, je skutečně skvělá. Koupil jsem ji asi před necelým rokem.

  • Taky..
    Taky..
    30.01.2014 12:05

    Když už údajně kniha učí kreativitě (o čemž dost pochybuji), rád bych viděl nějaké ty ukázky kreativních fotek. To co je zde, jsou ale samá mainstreemová klišé.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse