Test fotoaparátu Sony SLT A35

  • Taffey
    Taffey
    10.10.2011 08:53

    Dobře zpracováno. Dozvěděl jsem se všechno, co jsem potřeboval. Díky, pane Omes. Ještě si opravte tu hrubku hned nahoře na první straně a bude to košer úplně.

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    10.10.2011 10:34

    A kterou pak pane Taffey? Ale koukám, že v první větě jsem neopravil skladbu slov z "do řady" na správně "v řadě"...

  • Petr Lavička
    Petr Lavička
    10.10.2011 11:17

    Mám dotaz, dá se odhadnout, jak bude tento systém náchylný na zaprášení během výměny objektivů, přece jen když je tam zrcátko, tak se případně nečistoty mohou chytit tam, a pak je tam zavřená závěrka s filtrem, ale když je to EFV? A taky u DSLR je snímač přístupný jen když je otevřená závěrka, ale tady?
    Jinak k tomu výklopnému display, já bych tedy upřednostnil ten nevýklopný před nějakou křehkou konstrukcí. U DSLR mám obě varianty, tedy výklopný display na jediné celkem masivní konzoli, ale využívám to jen jako ochranu před poškrábáním, lépe mi vyhovuje řešení s pevnou zadní stranou. PL

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    10.10.2011 11:35

    dle návodu lze po odjištění zámku odklopit zrcátko, a vyčisti čip. u testovaného kusu se nějaký prach dovnitř asi dostal, protože to bylo vidět s nímcích při silném zaclonění..

  • Taffey
    Taffey
    10.10.2011 12:41

    kterými byli A33 ....

  • Taffey
    Taffey
    10.10.2011 12:43

    PL-no to záleží na tom, co fotíš. Jestli fotíš ze stoje, pak máš výklopňák, většinou, k ničemu. Ale pokud fotíš jen trochu "zajímavější" fotky přírody, třeba od země, pak se, pokud se nechceš válet po zemi, bez výklopného dispele neobejdeš.

  • Taffey
    Taffey
    10.10.2011 12:44

    Mi třeba, nemožnost fotit od země, nepředstavitelně chybí. To je jeden z důvodů, proč chci nové tělo.

  • Karel Omes
    Karel Omes
    Autor
    10.10.2011 13:02

    jo, jednou přijde doba, že se člověk ohne a už se nenarovná... :o) tak to chce nové tělo...tělo fotoaparátu..
    díky za upozornění

  • Petsen
    Petsen
    10.10.2011 13:28

    Asi je potřeba vyprodat úhlový hledáčky.

  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    10.10.2011 14:12

    Dobrý článek, jen mi chybí důkladné otestování právě těch úskalí SLT, která jsou hojně diskutována na všech fórech.
    Tedy - fotky nočního osvětlení a vůbec protisvětlo - které (tuším u A33) vytvářelo duchy a reflexy.
    Rychlost AF za horšího světla (to se těžko měří, já vím, ale aspoň subjektivně v porovnání se SLR).

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse